Коли закінчується заборона на водосховищах України?

Травень закінчується,все більше місць для традиційної української риболовлі втрачають статус нерестовозапретных, ну а так як закони України хитрі, їх треба пояснювати. Ось у цій статті розглянемо водосховища.

Не знаю, кому в голову прийшла така ідея — зробити купу різних дат початку і кінця дії нерестової заборони на водосховищах в Україні. Чи не можна просто зробити заборона з 1 квітня по 18 червня. Все, велосипед не згодився…. ?

Більш того, розбираючи цю проблему, з’ясував, відповідей багато, а читати люди не люблять. Довелося кілька ключових логік питання, укласти в графічну оболонку:)

На деяких водосховищах, розташованих на малих річках Заходу України, заборона закінчується 21 травня.

Основна маса водосховищ на Дніпрі( Дніпровське, Київське, Канівське, Дніпродзержинське…) доступна для аматорської риболовлі з човна в тому числі, з 10 червня. На Кременчуцькому лов дозволяється на день пізніше, 11 червня. Зазначу, що у межах різних областей, можуть змінюватися і дати заборони. Наприклад на Дніпровському водосховищі в межах Запорізької області, заборона діє до 14 червня. Ну і найбільш пізня дата закінчення заборони у Каховки — 19 червня.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка в Васильківці. Річка Вовча

  30.05.2015

  Наступна запис

  Амортизатор для махової вудки

  3 Червень, 2015