Котушки tica для риболовлі огляд

12-17-2021

Катушка Tica Feeder Mentor

Спінінгові котушки tica

Міцні і надійні спінінгові катушки Tica – це один з найважливіших і навіть необхідних елементів спінінгового лову.  Багато рибалок можуть годинами просиджувати за комп’ютером в пошуках дійсно вигідної покупки, яка зможе продемонструвати під час експлуатації високий рівень функціональності і практичності. Наш інтернет-магазин вирішив позбавити вітчизняних шанувальників спінінгового лову виснажливих пошуків і включив в свій асортимент продукції деяку різноманітність спінінгових котушок tica.

Цей бренд став відомий на початку дев’яностих, коли був підопічним відомої компанії everwinner. Однак через пару років tica виходить на світовий ринок риболовецької атрибутики вже як самостійний гравець. Компанія практично відразу завойовує свою нішу. У цьому ж році бренд представляє споживачам відразу кілька категорій товарів, серед яких і спінінгові котушки tica.

На даний момент виробник широко відомий рибалкам-спінінгістам по всьому світу, маючи представництва на території старого світу, КНР, Тайваню, а також «мастодонта» у випуску риболовецького оснащення – Японії1. Слід зауважити, що продукція tica часто стає відмінним аналогом товарів з дивного сонця, що сходить навіть для самих японців. В першу чергу, це відбувається через відмінного співвідношення якості і вартості виробів. Володіючи розумною ціною і високою функціональністю, спінінгові котушки tica мають дійсно високий потенціал міцності. Вони характеризуються вітчизняними та зарубіжними рибалками-спінінгістами як одні з найнадійніших виробів на світовому ринку.

1 яскравий арсенал моделей компанії порадує навіть найдосвідченіших фахівців. В асортименті можна знайти як інерційні, так і безінерційні спінінгові котушки tica.

Особливу увагу слід приділити конструктивним особливостям пристроїв. Споживачам представляється найрізноманітніше оснащення-від мінімалістичних спінінгових котушок, для шанувальників класики до моделей з високим рівнем функціональності з сучасних матеріалів. Крім того, вироби бренду показують високу ефективність під час риболовлі в негоду. Це досягається завдяки якісному антикорозійному захисту сталевих деталей. Особливою гордістю виробника є використання в оснащенні спінінгових котушок tica підшипників класу bbr, що демонструють найвищий рівень зносостійкості. Всі ці плюси зробили безінерціонкі тиса-хорошим вибором котушки для спінінгової лову.