Мобільний кріплення для OSMO POCKET

10-31-2020
DJI OSMO Pocket аксессуары и крепления | блог об экшн-камерах Для Экстрима

Компактність і функціональність

Мініатюрний пристрій Osmo Pocket являє собою ручний стабілізатор з неймовірно маленької, але потужною камерою, розміщеної на трехосевой підвісі для отримання плавного відео під час зйомки. Будь-який момент життя можна відобразити як відео високої роздільної здатності або фото підвищеної чіткості. Пристрій готовий до роботи всього через кілька секунд після включення. Також хочемо вам порекомендувати Аксессуары для DJI в інтернет магазині RC STORE – RADIO CONTROL CTORE .

Маленька камера для плавних відео

Компактна камера розміщена на трехосевий стабілізаторі для отримання плавного відео. При використанні механічної стабілізації зображення при зйомці динамічних сцен якість картинки помітно відрізняється в сторону плавності відео в порівнянні з електронною стабілізацією. Знімайте в русі найцікавіші моменти життя і забудьте про «тремтячою» зображенні.

Реалізація незліченних ідей

Мініатюрне кишеньковий пристрій Osmo Pocket – це найпотужніший за своїми характеристиками гаджет. Камера з діафрагмою f / 2.0 забезпечує кут огляду в 80 ° і оснащена матрицею в 1 / 2,3-дюйма. При фотографуванні фотографії мають дозвіл 12 МП з розміром одного пікселя 1,55 мкм. Відеоконтент може зніматися зі швидкістю до 60 к / с при дозволі 4K. При цьому бітрейт відеопотоку складає 100 Мбіт / с.

інноваційний пристрій

Osmo Pocket – унікальний гаджет, в якому поєднуються мініатюрні розміри і потужний функціонал. Ручний стабілізатор розміром з шоколадний батончик дарує можливість зйомки плавного відео у високій роздільній здатності в будь-якій ситуації і не вимагає мати професійних знань в області відео зйомки.

механічний стабілізатор

Втілити в життя ідею зменшення стабілізатора до мінімальних розмірів зі збереженням всіх необхідних характеристик допомогла мініатюрна платформа, на якій розміщується система стабілізації. Управління камерою відбувається за рахунок бесколлекторного двигуна. Незважаючи на малі розміри пристрою підвіс працює бездоганно, згладжуючи тряску під час зйомки динамічних сцен.

безшумне охолодження

Osmo Pocket, як і будь-яке інше сучасне пристрій, гріється під час роботи. Однак для його охолодження не використовуються вентилятори. Таке рішення прийнято для виключення сторонніх звуків. Тут реалізована система пасивного охолодження, при якій тепло розподіляється рівномірно. Як результат Osmo Pocket має тривалий експлуатаційний період, не вимагає обслуговування вентилятора і відрізняється чудовою продуктивністю.

Управління однією рукою

Управління камерою зведено до максимальної зручності. Гаджет розташовується в руці і не ковзає через шорсткого покриття корпусу. Кнопки управління розміщені під управління великим пальцем. Тримати стабілізатор зручно як лівої, так і правою рукою. Вбудований сенсорний екран полегшує управління гаджетом і доступ до налаштувань і функцій пристрою.