Мобільний кріплення для OSMO POCKET

10-31-2020

not found

Компактність і функціональність

Мініатюрний пристрій Osmo Pocket являє собою ручний стабілізатор з неймовірно маленької, але потужною камерою, розміщеної на трехосевой підвісі для отримання плавного відео під час зйомки. Будь-який момент життя можна відобразити як відео високої роздільної здатності або фото підвищеної чіткості. Пристрій готовий до роботи всього через кілька секунд після включення.

Маленька камера для плавних відео

Компактна камера розміщена на трехосевой стабілізаторі для отримання плавного відео. При використанні механічної стабілізації зображення при зйомці динамічних сцен якість картинки помітно відрізняється в сторону плавності відео в порівнянні з електронною стабілізацією. Знімайте в русі найцікавіші моменти життя і забудьте про «тремтячою» зображенні.

Реалізація незліченних ідей

Мініатюрне кишеньковий пристрій Osmo Pocket – це найпотужніший за своїми характеристиками гаджет. Камера з діафрагмою f / 2.0 забезпечує кут огляду в 80 ° і оснащена матрицею в 1 / 2,3-дюйма. При фотографуванні фотографії мають дозвіл 12 МП з розміром одного пікселя 1,55 мкм. Відеоконтент може зніматися зі швидкістю до 60 к / с при дозволі 4K. При цьому бітрейт відеопотоку складає 100 Мбіт / с.

інноваційний пристрій

Osmo Pocket – унікальний гаджет, в якому поєднуються мініатюрні розміри і потужний функціонал. Ручний стабілізатор розміром з шоколадний батончик дарує можливість зйомки плавного відео у високій роздільній здатності в будь-якій ситуації і не вимагає мати професійних знань в області відеозйомки.

механічний стабілізатор

Втілити в життя ідею зменшення стабілізатора до мінімальних розмірів зі збереженням всіх необхідних характеристик допомогла мініатюрна платформа, на якій розміщується система стабілізації. Управління камерою відбувається за рахунок бесколлекторного двигуна. Незважаючи на малі розміри пристрою підвіс працює бездоганно, згладжуючи тряску під час зйомки динамічних сцен.

безшумне охолодження

Osmo Pocket, як і будь-яке інше сучасне пристрій, гріється під час роботи. Однак для його охолодження не використовуються вентилятори. Таке рішення прийнято для виключення сторонніх звуків. Тут реалізована система пасивного охолодження, при якій тепло розподіляється рівномірно. Як результат Osmo Pocket має тривалий експлуатаційний період, не вимагає обслуговування вентилятора і відрізняється чудовою продуктивністю.

Управління однією рукою

Управління камерою зведено до максимальної зручності. Гаджет розташовується в руці і не ковзає через шорсткого покриття корпусу. Кнопки управління розміщені під управління великим пальцем. Тримати стабілізатор зручно як лівої, так і правою рукою. Вбудований сенсорний екран полегшує управління гаджетом і доступ до налаштувань і функцій пристрою.

універсальний порт

По центру ручки Osmo Pocket розміщений універсальний порт, при невикористанні закритий заглушкою. Порт призначений для підключення аксесуарів і адаптерів, що розширюють функціональність гаджета. Через універсальний порт можна підключити ручку до смартфону, закріпити гаджет на Монопод або розмістити регулятор, керуючий підвісом.

інтелектуальні режими

Osmo Pocket не тільки забезпечує плавність картинки при записі матеріалу з високою роздільною здатністю. Пристрій оснащений рядом інтелектуальних функцій для реалізації найсміливіших операторських задумів і полегшення їх втілення в життя.

Вид від першої особи

Створюйте відео за допомогою популярного в кіно ефекту суб'єктивної камери, поміщаючи глядача в центр подій, змушуючи його стати учасником того, що відбувається на екрані дії.

ActiveTrack

Слідуйте за об'єктом по якій траєкторії він би не направлявся. Застосовуйте систему розпізнавання осіб для утримання особи в кадрі, отримуючи приємний для перегляду відеоконтент.

Панорама 3 × 3

Створюйте панорамні знімки у високій якості, передаючи всю красу навколишнього вас пейзажу. Зняті панорами можна переглядати за допомогою програми DJI Mimo.

динамічний таймлапс

Отримуйте короткий відеоролик з прискореним часом. Для додавання ефекту динамічного зміни простору і часу таймлапс буде записуватися в русі.

NightShot

Кадри, зроблені в нічний час і при слабкому освітленні, записуються з автоматично збільшеною яскравістю. Нічні знімки в режимі Pro можуть виконуватися з витримкою до трьох секунд.

Mimo: Моє мить

Новий додаток DJI Mimo, розроблене для зручності роботи з контентом, полегшує процес редагування фото та відеоматеріалів, дозволяє управляти настройками камери і стабілізатора, а також спрощує процес обміну даними.

Поділися своєю історією

Вхідний в пакет налаштувань режим «Історії» допомагає оператору знімати якісне професійне відео, використовуючи параметри руху камери. На етапі обробки кадрів в DJI Mimo можна з легкістю накласти звукову доріжку з банку, застосувати до відео один або кілька фільтрів і допоможе опублікувати отриманий результат.

інтуїтивні функції

Інтуїтивні функції Osmo Pocket допомагають користувачеві поліпшити результат знімаються фотографій за рахунок зміни налаштувань витримки, рівня світлочутливості і діафрагми. Для збереження високої деталізації об'єктів і поліпшення етапу обробки відео може зніматися з функцією D-Cinelike, а фото записується в RAW-форматі.

Розширений редактор зображень

Додаток DJI Mimo допомагає обробити зняті відеокадри, додавши цікаві шаблони, застосовуючи різні фільтри, а також накладення написів. Весь процес обробки інтуїтивно зрозумілий і не вимагає глибоких програмних знань. Корекція контенту здійснюється одним дотиком.

Реалізація творчих задумів

Для ручного стабілізатора Osmo Pocket спеціально розроблена велика кількість різноманітних аксесуарів, що дозволяють реалізувати багато творчих задумки, перетворюючи гаджет в кишенькову фото- і відеостудію.

Чохол акумулятор

Портативний пристрій для зарядки і зберігання стабілізатора Osmo Pocket. Також тут можна розмістити коннектори для смартфонів, пару карт пам'яті типу microSD і повний комплект нейтральних фільтрів для камери.

Бездротовий модуль

Модуль здійснює бездротове підключення стабілізатора до мобільного пристрою через Wi-Fi або Bluetooth. Використовуйте модуль для обміну матеріалом і управління Osmo Pocket зі смартфона на відстані.

регулятор

Застосовуйте спеціальний компактний регулятор для управління повороту і нахилу підвісу за допомогою колеса. Дві кнопки здійснюють настройку композиції зйомки.

самоклійка кріплення

Додайте Osmo Pocket на будь-якій рівній поверхні за допомогою кріплення з самоклеющейся основою і з'єднанням типу байонет. Аксесуар дозволяє встановлювати камеру на шолом, скейт і приладову панель автомобіля.

Комплект нейтральних фільтрів

Нейтральні фільтри призначені для зменшення кількості світла, що потрапляє на матрицю камери, що сприяє отримувати непересвеченние кадри при веденні зйомки в ясну погоду.

Адаптер 3,5 мм

Використовуйте Osmo Pocket для ведення репортажів, створення інтерв'ю і коментарів до об'єкту, що знімається відео, підключивши через адаптер зовнішній мікрофон зі входом 3,5 мм.

Адаптер для смартфона

Для можливості з'єднання смартфона з Osmo Pocket і роботи в додатку DJI Mimo використовуйте один з двох адаптерів з роз'ємом Lightning або USB-C в залежності від типу вашого мобільного пристрою.

Водонепроникний чохол

Візьміть чохол з собою на водойму або в басейн, щоб знімати плавні динамічні кадри під водою. Водонепроникний чохол допоможе зняти вам красу підводного світу на глибині до 60 метрів.

футляр

Покладіть Osmo Pocket в футляр і носити пристрій завжди з собою – в кишені, сумці або рюкзаку. Ваш мініатюрний стабілізатор в чохлі захищений від зовнішніх механічних впливів.

Кріплення для аксесуарів

Додайте Osmo Pocket в спеціальному кріпленні, щоб пристрій можна було використовувати з різними аксесуарами для спортивних камер, отримуючи динамічні і захоплюючі, але плавні відеокадри.

монопод

Використовуйте монопод для розміщення Osmo Pocket і мобільного пристрою, керуючи гаджетом, що знаходяться на висувній штанзі штатива.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Також хочемо вам порекомендувати Аксессуары для DJI