Переваги термобілизни

5-28-2021

Термобелье Norfin HUNTING BASE

Термобілизна

Характеристики термобілизни безпосередньо залежать від матеріалів, які лежать в основі готових виробів і комплектів.  Якщо розглядати на прикладі, то термобелье норфин виготовляють з синтетики і натуральної вовни. Також виробник пропонує комбіновані варіанти для носіння в умовах чергуються навантажень. Щоб розібратися, яка термобілизна більше відповідає вашим потребам і звичного способу життя, необхідно дізнатися більше про особливості різних матеріалів.

Серед синтетичних тканин, найбільшу популярність в сфері виготовлення термобілизни отримав поліестер. При низькій собівартості, він володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками:

Синтетика не вбирає вологу в волокна, а пропускає її через себе. Таким чином, термобілизна з поліестеру запобігає постійний контакт шкіри з вологою тканиною-піт швидко виходить назовні і розподіляється по верхньому шару одягу, де повністю випаровується.

Мериносова шерсть

Досить популярний варіант для виготовлення термобілизни – це мериносова шерсть. Вартість матеріалу досить висока. Проте, за рахунок автоматизації виробничого процесу, можна купити справжню вовняну термобілизну навіть в умовах обмеженого бюджету.

Мериносом називають породу тонкорунних овець, які дають якісну чесану шерсть, що складається з найтонших волокон. За рахунок своєї м’якість, матеріал зовсім не колеться і не викликає ні найменшого дискомфорту. Навіть дуже примхливі малюки із задоволенням носять теплу термобілизну в холодну погоду. До речі, про погоду-всупереч поширеній думці, вовняна термобілизна забезпечує ефективну терморегуляцію не тільки взимку, але і в міжсезоння.

На користь мериносової вовни кажуть:

І шерсть, і поліестер ідеально підходять для виробництва функціонального одягу. У свою чергу комбінація цих матеріалів дозволяє компенсувати недоліки обох і підвищити цінність їх переваг.