Що подарувати знайомому рибалці

8-25-2019

Корисним пристосуванням для рибалки може стати міні-піч. Пристрій невеликого розміру. Як паливного матеріалу можна використовувати маленькі гілочки, сухе листя, які точно знайдуться поблизу. Коштує така піч 350 грн.

Хотим порекомендовать выбрать подарок рыбаку на день рождения

Кому потрібно ретельно стежити за дрібними предметами, продавці пропонують звернути увагу на окуляри-бінокль. Цей пристрій дозволяє збільшити масштаб зображення до 400%. Окуляри компактні і легкі і помістяться навіть в невелику сумку. Ціна – 165 грн.

Справжньому рибалці не страшні ні дощ, ні грози. Головне, щоб правильний одяг був. Захисний комплект врятує від будь-якої негоди. Коштує такий комплект 250-300 грн. До складу входять плащ, заброди, рукавички і мішок.

Літо в розпалі, але ловити рибу взимку теж потрібно буде. У за 180 грн. продаються сани рибалки. Особливість в тому, що сани поставлені на лижі, їх можна скласти. А в перервах між риболовлею можна і дитину покатати.

Забезпечити максимально комфортні умови під час риболовлі допоможе причіп рибака. Причіп обігрівається, в ньому є газова плита, умивальник, сейф, буфет, ємність для води, генератор, холодильник, витяжка. Коштує причіп досить дорого – $ 10 тис.

Дружину рибалки теж можна порадувати, подарувавши їй обробну дошку для риби. Особливість дошки в наявності спеціального затиску з нержавіючої сталі. Вартість дошки – 105 грн.