Як вибрати Бойли коропової лову

2-3-2020
Купить Насадочные бойлы MINENKO WHITE FLAVOR 14мм (пылящие)


Багато необізнані щодо особливостей рибної ловлі думають, що завжди потрібні дощові черв’яки або опариші в якості приманки. Це далеко від істини – є декілька найбільш поширених видів ласощі для спритного і хитрого Карпа.
Також хочемо вам порекомендувати Бойлы купить
Багато рибалок використовують приманки власного виробництва – тісто на рослинній основі. Рецептів такого ласощі для найбажанішою риби як короп маса, і практично у кожного бувалого рибака свій.
От і сталося так, що тісто на основі яєчних білків та борошна вперше було зварено, вийшов досить апетитний для Карпов грудочку. Такий тип готової приманки в розумінні риби – смакота.

Вони можуть використовуватися при лові коропа в будь-який час. Однак оптимально – період відкритої води.
Також кожна насадка має своє призначення і плавучість. Щодо останнього параметра – він має істотну важливість. Кожен вид має свої особливості – наприклад, плаваючи застосовні при лові коропа в умовах мулистого дна. Також є прикорм-очні – за назвою зрозуміла мета їх використання. А ще є потопаючи бойли – вони застосовні при лові в умовах твердого дна.

Найдрібніші кульки мають діаметр найчастіше від 6 до 8 мм. Великі можуть мати розмір близько 30 мм. В разі лову такою розумною і не надто активної риби, як короп, розмір приманки має величезне значення. Однак непрофесіонал може припустити, що великі – це те, що потрібно. Однак тут невідповідність – чим дрібніший розмір приманки, тим більше шансів, що риба на нього відреагує.
Які аромати бойлов вибирати для Карпа.
Короп відрізняється особливими домаганнями до ароматів та різною смакотою. Це можна використовувати в палю користь кожному рибалці, який хоче вийти переможцем у цьому змаганні.
У кожного рибалки є свій секрет вдалої риболовлі. Але варто проявити більше витримки, кмітливості і не полінуватися вивчити пристрасті свого суперника – він же бажаний трофей і хитрун – короп. Ви повинні вибрати для себе кращі потопаючи бойли, ефективні прикорм-очні «бомбочки» і плаваючи приманки. Важлива кожна дрібниця – починаючи від виробника і закінчуючи ароматом. Не можна рибаку помилитися, особливо при такому супернику.