Як вибрати букмекерську контору fonbet

9-28-2021
Як вибрати букмекерську контору fonbet

Гравець, який бажає зробити ставку на спорт, рідко стикається з нестачею пропозицій від бк. Також хочемо вам порекомендувати < скачать букмекерскую контору fonbet, тут легко виграти гроші. Швидше навпаки: реклама різних контор наполегливо пролазить звідусіль, починаючи від вуличних білбордів і закінчуючи роликами під час перегляду фільмів на ютубі.

Але експерти радять не поспішати робити ставки в тій конторі, рекламу якої ви бачили останньою. Або яка рекламується особливо наполегливо. Адже саме по собі це ніяк не гарантує її надійності.

Більш того: нерідко бк-«одноденка» готова, вийшовши на ринок, витратити n-ве кількість грошей на агресивну рекламу, щоб швидко залучити гравців, отримати з них гроші і благополучно (для себе) завершити свій життєвий цикл.

Ось чому, якщо ви вирішили зробити ставку на спорт, то краще витратити трохи часу на вибір підходящої для вас бк.

Ну а як це зробити, ми зараз і обговоримо.

Уважно дивимося на ліцензію

Бк в росії, на відміну від онлайн-казино, можуть мати повноцінну ліцензію, видану російським же регулятором. Це дуже зручно для гравця, тому що він отримує цілий ряд гарантій. Наприклад, за невиплату виграшу він може написати скаргу в регулюючий орган або подати заяву в російський же суд, рішення якого обов’язково для виконання букмекерською конторою.

Не кажучи вже про те, що підтримка працює російською мовою, і в більшості випадків досить буде зателефонувати на московський номер.

Загалом, ситуація куди приємніше для гравця, ніж якщо компанія зареєстрована в індії, а головний офіс знаходиться в мумбаї.

Здавалося б, куди простіше: грати треба тільки в тих бк, який зареєстровані в росії і підключені до цупіс (центру обліку перекладів інтерактивних ставок). Але на практиці багато гравців з рф воліють іноземні контори, які доступні в режимі онлайн. На превеликий жаль для російських бк « “іноземці” часто можуть запропонувати більш вигідні для гравців умови – наприклад, високі коефіцієнти. А це призводить до того, що багато гравців готові «переступити через свій патріотизм» і зробити ставку в тій конторі, яка елементарно більше платить. Незалежно від її “національності”.

Подібній ситуації сприяє ще й те, що російські закони, як і казахстанські, наприклад, припускають велику кількість податків на бк, що робить їх менш конкурентоспроможними.

Ось тому гравці і йдуть в закордонні заклади.

1 в цілому, фахівці рекомендують уважно дивитися, в якій країні зареєстрована бк і хто є регулятором, який видав їй ліцензію. Природно, що якщо країна велика (наприклад, європейська), то довіри до такої бк більше.

Однак саме по собі наявність ліцензії вкрай важливо. Адже лише в цьому випадку ви зможете звернутися до регулятора, якщо виникнуть якісь складнощі під час роботи з бк.

І, до речі, сайт компанії з російською ліцензією не заблокує роскомнагляд. А ось сказати те ж саме з приводу офшорної бк ніяк не можна.

Перевіряємо набір можливостей

Кожна бк пропонує свій набір, в який входять широта лінії, розпис і коефіцієнти.

Починаючому гравцеві ці слова можуть здатися складними, але насправді все елементарно:

 • широта лінії – це набір матчів, на які пропонує поставити букмекер. Зазвичай під» лінією ” розуміється список змагань з конкретної спортивної дисципліни – наприклад, тільки з гольфу.
 • розпис-це список можливих парі, які пропонується укладати на конкретний матч. Наприклад, на перемогу конкретної команди, а також на певний рахунок або на те, що гол буде забитий в перші/останні 5 хвилин тайму.
 • коефіцієнт-найголовніше в спортивній ставці. Він показує відношення ставки до суми можливого виграшу. Зазвичай високий коефіцієнт пропонується на малоймовірні події.

Наприклад, сьогодні деякі бк приймають ставки на те, що пандемія коронавірусу закінчиться до 1 липня 2020, і коефіцієнт тут буде 4.00 (ставите 100 рублів – отримуєте 400, якщо ставка зіграла). На те, що такого не відбудеться, ставки приймають з коефіцієнтом 1.25 (ставите 100 рублів – отримуєте 125).

На перший погляд може здатися, що чим більше широта лінії і розпис, тим краще для гравця. Але на практиці це те ж саме, що наявність у турфірми путівок в усі без винятку міста світу. Звучить непогано, але зазвичай кожному конкретному туристу потрібно всього 1-2 варіанти. Тому не так важливо, на скільки тисяч матчів приймає ставки букмекер, а важливо те, чи є у нього ті змагання, на які ви хотіли б поставити.

Що стосується розпису, тут те ж саме: хтось ставить лише на результат матчу, і більше йому нічого не потрібно. А інший гравець звик використовувати так званий «тотал», тобто ставку на конкретний результат за очками.

Коли йде чемпіонат світу з футболу, практично всі букмекери будуть раді запропонувати вам будь-які види ставок на всі матчі. Але от якщо в тому ж мумбаї пройдуть змагання з крикету, потрібно довго шукати контору, яка прийме на них «тотал», та й взагалі відобразить ці змагання в своїй лінії.

Онлайн-ставки або наземний ппс?

Що й казати, пункт прийому ставок-це своя атмосфера. Туди часто приходять не тільки для того, щоб зробити ставки, а й щоб відпочити, поспілкуватися з однодумцями. А також подивитися довгоочікуваний матч не вдома на дивані, а в такому «особливому» місці.

Додаткові переваги ппс:

 • однозначна легальність. Відкрити наземний заклад, не маючи ліцензії, майже неможливо.
 • можливість виплати виграшів готівкою.
 • у багатьох таких закладах стоять “ставкомати”, які можуть приймати у гравця гроші і видавати їх йому в разі перемоги ставки.

Однак у ппс вистачає і недоліків:

 • часто вони розташовані далеко від місця, де живе гравець.
 • майже ніколи ппс не працюють цілодобово.
 • під час великих змагань там може не вистачати на всіх місця, тому що площа таких пунктів зазвичай дуже невелика.

Якщо ж говорити про бк в форматі онлайн, то якраз вони дозволяють робити ставки цілодобово і з будь-якого місця, в тому числі зі стадіону. Ось чому їх популярність стрімко зростає.

Особливо останнім часом, коли більшість ппс по всьому світу закриті через коронавірус.

Вивчаємо всі умови

Не у всіх бк умови роботи з ними зібрані в одному місці сайту і розписані зрозумілою мовою. Часом потрібно витратити час, щоб все знайти і прочитати. Але це дуже важлива робота.

Отже, на що звертати увагу?

1. Способи введення і виведення коштів, комісії і терміни. Цьому розділу часто надається перебільшене значення. Так: все це важливо, але у більшості букмекерських контор приблизно одні й ті ж способи введення/виведення, та й комісії теж.

Іноді гравці починають лаяти ті компанії, у яких виведення коштів проходить не миттєво, а протягом тижня. Але якщо подумати, то зазвичай немає ніяких проблем з тим, щоб почекати.

2. Термін роботи бк на ринку. Дуже добре, коли він становить 5 років або більше. Ті контори, які змогли подолати цей «п’ятирічний бар’єр», зазвичай є цілком надійними. А ось вірити “динамічно розвиваються компаніям”, що з’явилися тільки вчора, досвідчені беттори не рекомендують.

3. Наявність мобільної версії сайту. Дуже актуально для тих, хто хотів би грати в live-ігри, роблячи ставки прямо зі стадіону.

Втім, сьогодні практично кожна бк дозволяє заходити на її сайт через смартфон. Однак гравці віддають перевагу тим конторам, які можуть запропонувати зручний додаток для ставок, максимально спрощує процес.

Наскільки важливі бонуси?

До бонусів у гравців ставлення дуже полярне.

 • одні вважають, що великий бонус – це найголовніша ознака хорошого букмекера.
 • інші, навпаки, бачать в бонусних програмах тільки рекламну акцію бк, а самі ці програми вважають марними.

Дійсно: якщо проаналізувати рекламні послання букмекерів, то дуже часто вони зводяться до того, що «за реєстрацію ви отримаєте бонус 1000 рублів, за перше поповнення ще 3000 рублів, а за ставки на 5000 рублів ви отримуєте бонусом ще рівно стільки ж». Як правильно реагувати на такі обіцянки?

Навчені досвідом гравці сходяться на тому, що для початку потрібно дуже уважно прочитати все те, що написано в бонусної програмі бк. У тому числі – дрібним шрифтом і під зірочкою.

Часто доводиться стикатися з тим, що бонуси пропонуються на абсолютно «нелюдських» умовах. Наприклад:

 • при реєстрації у букмекера вам дійсно нарахують 1000 рублів бонусу, однак ви не можете її використовувати, поки не отримаєте бонус 3000 рублів за поповнення (потрібно покласти на депозит цю суму) і не витратите 5000Рублів на ставки (отже, буде потрібно доповісти ще мінімум 2000 рублів).
 • коли ви зберете всі ці 9000 рублів бонусу (сумарно), ви зможете поставити їх на одне-єдине подія «єдиним шматком», тобто дробити не можна.

І добре ще, якщо букмекер не допише, що в разі виграшу ви отримаєте його за вич