Як вибрати квитки на поїзд

8-4-2019

Как выбрать билеты на поезд
У новорічну ніч 31 грудня поїзд не відправляється. Будь ласка, виберіть іншу дату відправлення.
Також хочемо вам порекомендувати купить билеты на поезд
Скористайтеся безкоштовним проїздом для дітей до 18 років в купе з максимальним комфортом.
Романтичне побачення в поїзді класу Люкс.
Поїзд Москва — Санкт – Петербург — поїзд, що виконує щоденні рейси за маршрутом Москва — Санкт – Петербург. Подорож у складі класу люкс відрізняється від звичних переміщень на транспорті РЖД.
Квиток коштує не дорожче, ніж на фірмовий поїзд Москва — Пітер. За ті ж гроші ви купите подорож в готелі на колесах, який відрізняють сучасне технічне оснащення, високий рівень комфорту і відповідний сервіс. Затишні просторі купе, широкі трансформовані ліжка, санвузол в купе, елегантний дизайн інтер’єру — ви залишитеся задоволені поїздкою. У вартість входять: гаряче харчування, напої і десерти; індивідуальні дорожні набори; свіжа преса; трансфер (послуги надаються в різному обсязі залежно від тарифу).
Ще одна перевага перед іншими складами — зручний розклад. Нічний експрес слід без зупинок, дозволяє насолодитися спокійним відпочинком і прибуває в пункт призначення з запасом часу до початку робочого дня.
Виберіть відповідний клас обслуговування та оформіть електронний квиток на поїзд з СПб до Москви безпосередньо на сайті перевізника . Відкрийте для себе новий рівень подорожей між двома столицями.
Гранд Експрес дякує своїх постійних партнерів та клієнтів за довіру і багаторічна співпраця. Бути кращими нам допомагають ваші добрі слова і сувора оцінка. Не пам’ятаю, з чого все почалося, але перший раз я поїхала .
Сподіваюся, поїзд Омськ – Томськ буде такою ж комфортабельний і красивий, як .
Коли з’явився потяг , дорога до Петербурга стала в радість. Цей поїзд – найкращий у світі. Провідниця бігла за мною по перону, щоб повернути залишені в купе прикраси… Таке уважне ставлення мене зворушило. Що в ньому особливого, Тут є відчуття особистого простору. Для нас, музикантів, це дуже важливо. Якщо є квитки, я дуже радий.
Коли приїжджаєш вранці на вокзал, думаєш: хоч би поїзд довше їхав, щоб ще трошки поспати в такій широкій ліжка.