Як вибрати металошукач?

12-24-2019

«Який металошукач мені краще вибрати?— – задаються цим питанням сотні охочих долучиться до нового хобі. Всі хочуть не прогадати і вибрати саме гарні металошукач. Але по початку велика кількість різних фірм і моделей тільки заплутує. Рекомендуємо купити металошукач на сайті http://shukach.com.ua/

Розставимо крапки над і:

«Чим дорожче металошукач, тим він кращий» — з цим твердженням важко не погодитися, але якщо ви порівнюєте металошукачі однієї лінійки або виробника. Питання тут в іншому-чи потрібен вам металошукач дорожче? Якщо Ви початківець шукач скарбів і для Вас це лише чергове хобі вихідного дня, то сенсу в покупці дорогої моделі немає, досить обійтися приладом початкового або середнього рівня.

«Всі прилади приблизно однакові» — твердження вірне лише якщо ми говоримо про глибину виявлення в межах одного цінового рівня, металодетектори за цим показником рівні плюс-мінус п’ять сантиметрів. Але глибина це далеко найголовніша властивість металошукача! Є показники, які навіть в більшій мірі впливають на кількість знахідок: вміння балансувати грунт, якість дискримінації, поділ близько лежачих цілей, ….
«Мій друг сказав, що це найкращий» — не варто ідеалізувати, кращих металошукачів не буває. У всіх, навіть дуже хороших металошукачів є свої сильні і слабкі сторони.

«Кількість знахідок залежить від металошукача!”- металодетектор не шукає, шукає людина, від металошукача залежить максимум 30-40% успіху. Набагато важливіше якомога краще розібратися з металошукачем, вибрати правильне місце для пошуку і терпляче без суєти Шукати.

«Хочу металошукач який йде тільки золото» — детекторів які б шукали тільки якийсь один конкретний метал немає. Можна вибрати групу металів в яку потрапляє наприклад те ж золото і ігнорувати інші цілі, але в місці з золотом ви будете копати цілі характеристики яких впоратися із золотом.
“Потрібен металошукач який шукає тільки монети — – на жаль або на щастя таких немає, з причин описаних в попередньому пункті.
Дайте відповідь самі собі на питання:

Як часто Ви будете займатися цим хобі?
Що саме ви плануєте шукати? (що шукати: монети, золото на пляжі, пошуки військової спрямованості, збір металобрухту)
Що для Вас важливіше з характеристик і властивостей? (глибина, якість виробу, комфорт при пошуку, зручність і простота налаштувань)
Бюджет покупки
Відповідаючи на ці питання, Ви інтуїтивно підійдете до правильного вибору найбільш підходящого для Вас металошукача!

Для пошуку «періодично по вихідних ” підійде будь-який бюджетних металошукач імпортного виробництва. Купуючи прилад на перспективу, варто вибрати його із золотої середини, не обов’язково найдорожчий! Серед моделей в одному класі теж є вибір і альтернативи: одні трохи глибші, але більш галасливі (видають багато зайвих звуків), інші складні в налаштуваннях (але для когось наявність цих налаштувань важливо).