Як вибрати службу таксі

7-24-2021

Для початку не завадить подивитися в інтернеті перелік компаній і звернути увагу на відгуки про їх діяльність — tell-me. Також варто звернути увагу на те, скільки років компанія знаходиться на ринку. У великих компаній є незаперечні переваги: великий автопарк, можливість вибрати марку автомобіля при замовленні, багато додаткових послуг (авто підвищеної комфортності, «тверезий водій», безготівковий розрахунок, кур’єрські послуги, обслуговування різних заходів). Часто у них проводяться різні акції, а для постійних клієнтів передбачена система знижок і преференцій.

Далі необхідно звернути увагу на спосіб замовлення автомобіля. У наш технологічний вік у багатьох компаній можна використовувати кілька способів замовлення:

•класичний спосіб замовлення через оператора;

•викликати такси , використовуючи інтернет;

•замовити машину, використовуючи мобільний додаток.

Чим більше у компанії варіантів виклику автомобіля, тим більше вона піклується про зручність клієнта. Мобільний додаток зручно ще й тим, що дозволяє оператору в нештатній ситуації (водій застряг в пробці, потрапив в дтп) оперативно знайти замовнику інший автомобіль.

Другий критерій-професійний рівень оператора. Відповідаючи на дзвінок, висококласний оператор повинен бути гранично ввічливим, коректним, здатним виконати побажання клієнта чітко і оперативно. Хороший оператор-один з показників рівня компанії.

Час подачі автомобіля-дуже важливий фактор при виборі тієї чи іншої служби таксі. У поважаючих себе компаній воно не перевищує 15 хвилин. Причому швидкість прибуття машини, залежить і від величини автопарку, і від диспетчера, і від професіоналізму водіїв.

Обов’язково варто звернути увагу на цінову категорію і визначити, яка вартість поїздки вас влаштує. Якщо немає необхідності в додаткових послугах і машині бізнес-класу, а є потреба дістатися до потрібного місця швидко, то цінова категорія таксі економ-класу цілком підійде.

І звичайно, водій автомобіля, який є “обличчям фірми”. Він повинен бути охайно одягненим, попереджувальним, знає свою справу і місто, по якому возить клієнтів. Машина повинна бути доглянутою і чистою. Акуратний водій і справний автомобіль – запорука безпеки вашого життя.

Скористайтеся цими порадами, і нехай поїздки в таксі приносять тільки задоволення!