Як вибрати тенісну ракетку?

4-14-2020

Як правильно вибрати ракетку для великого тенісу? Кожен початківець тенісист задає собі таке питання. Тенісну ракетку купує, як правило, рідко-раз на кілька (іноді десятків) років. В цей час динамічно змінюються технології, використовувані у виробництві ракеток. Багато параметрів ракеток впливають на отримання задоволення і успіхів у грі в теніс. Опис основних параметрів ракети зазвичай знаходяться на її плечі (в різних місцях – в залежності від виробника), однак, часто є неповним, і мало зрозумілим, особливо для початківців гравців. Рекомендуемо ракетки с доставкой

Площа (Розмір) і форма головки
Ракетки мають різні форми і різні розміри головки. Якщо мова йде про форму головки, то не існує однозначних критеріїв її вибору. Більшість головок має форму класичного “яйця”. Більш прозорі правила класифікації існують в разі підбору розміру головки ракетки. Розмір головки вказується в сантиметрах і в дюймах квадратних і стосується поверхні площі головки. Площа головки ракетки відповідає за силу і точність удару.

Виділяється три основні розміри головки ракетки:

  1. Середній-85-93 кв. дюйм.
  2. Midplus – 94 – 103 кв. дюйм.
  3. Oversize-більше 104 дюймів квадратних.

Чим більше головка ракетки, тим більше буде сила удару. Гравцеві доведеться прикладати менше власних сил, щоб пробити м’яч на іншу сторону корту. Ракетка з маленькою головкою б’є по м’ячу з меншою силою, а значить, гравець повинен вкласти в кожен удар більше власної сили. Але при цьому аленькая головка дає набагато більшу можливість контролю над м’ячем і точністю удару.

Довжина ракетки для гри в теніс
Довжина ракетки-це відстань від основи ручки до кінця головки ракетки. Стандартна ракетка для дорослих має довжину 68,58 см (27 дюймів). Довга ракетка збільшує дальність удару і підвищують їх силу, а також забезпечують краще і обертання м’яча. У разі вибору ракеток для дітей важливим фактором є фізичні дані дитини. Проаналізувавши зріст і вагу дитини можна прийти до висновку, що фізично розвинені діти повинні використовувати ракетки трохи довші, ніж рекомендує виробник.