Як вибрати відпочинок в україні

9-17-2021

Наш огляд, де краще відпочити на чорному морі.  Низькі ціни, особистий досвід, чисті пляжі, розваги для всіх і кожного.

Курорти чорного моря-джерело приємних спогадів або велике розчарування? хтось вважає якісну відпустку на чорноморському узбережжі міфом. Інші розповідають про найфантастичніший відпочинок в житті. І всі мають рацію! Також хочемо порекомендувати почитати найкращі  новини туризму на сайті , тут тільки найкращі та приємні новини .

Одним з головних пунктів, за якими вітчизняний туризм програє іноземному – ціни часто завищені і не відповідають рівню сервісу. Але якщо знати кілька нехитрих прийомів, відпустка на батьківщині може бути дешевше і душевної туреччини або грузії.

Щоб недорого відпочити:

✓ вибирайте готелі далеко від знакових курортних міст (хоча б на 15-20 км), де інфраструктура менш розвинена, але зате море чистіше і безлюдніші пляжі✓ знайдіть кафе і ресторани для місцевих (подалі від пляжів і центру міста)✓ використовуйте раннє бронювання турів і 10 правил їх пошуку✓ якщо їдете самостійно: порівняйте, що вигідніше/зручніше з вашого міста — літак або поїзд✓ щоб максимально знизити вартість житла орендуйте апарты в приватному секторі без посередників

На чорноморському узбережжі сила-силенна місць, де можна відпочивати цілий рік завдяки цілющому клімату. Купатися і засмагати краще з червня по середину вересня. Максимального піку на чорному морі сезон досягає в липні-серпні. Температура повітря піднімається до +35°с, а води – до +28°с.

Але навіть ті, хто їде у відпустку в розпал літа, ризикують зіткнутися з явищем, яке місцеві називають «низівка». Це холодні течії, коли нижні шари води піднімаються до поверхні. Відпочиваючим подібна штука загрожує бадьорить водичкою в +10°с…+15°с.теплішає море швидко – за кілька днів. Ми більше любимо нежаркі травень і вересень. А в жовтні погода може бути вже нестійкою, море – досить прохолодним.