З приходом осені, рибалка в Україні, дозволяє відпочити вдень в шортах, а вночі в ватянці:) Можна і хижака поганяти, так і мирна риба ще набиває свій живіт. Ви взагалі вкурсе, що земля все — таки налетіла на небесну вісь, і у вересні тепер дуже навіть жарко і проводити спекотні вересневі дні краще всього на або біля води! Один з варіантів проведення часу розгляну в цій статті. Отже, під заголовком (За осінньої пліткою!) ховається ловля з човна на Дніпрі, як снасті — метод. Так товариші, нижче на сторінці розписана рибалка на Дніпрі!

Особливості риболовлі на Дніпрі / Ловля з човна

Насамперед треба звернути вашу увагу на наступні моменти:

 • У зв’язку з сильним плином дуже важливою одиницею є якір, вірніше як мінімум 2! Вага кожного, не менше 3-4 кг, навіть для невеликої гумового човна. Не маючи в арсеналі надійних якорів, встановити нерухомо човен не вийде!
 • Довжина якірної мотузки — 30-40 метрів мінімум!
 • Фідерні годівниці повинні мати вагу мінімум 45 грам.
 • Вудилище для лову з човна на метод має бути довжиною до 2,2 метра, чим коротше, тим краще!
 • В якості наживки ідеально підійде пенотесто, можна пінопласт.
 • Прикормка, краще, якщо буде мати колір наживки!
 • Не зайвою в човні буде підсаку!
 • Не варто забувати, що чудовий Дніпро при тихій погоді, і дуже жорстокий при дощовій і вітряний. В човні обов’язково повинен бути надійний і пакет, в який, в разі необхідності, завжди можна сховати телефон, камеру, ключі від машини і тд…
 • Перспективні місця для лову плотви/ Рибалка на Дніпрі

  Вирушаючи за осінньої пліткою на Дніпро, рибалки повинні звернути увагу на наступне.

  З приходом прохолодних осінніх ночей, плотва поступово відходить від берега і воліє триматися на досить солідних глибинах, не рідко більше 10 метрів. При цьому харчується вона в основному на брівці, отже перспективними місцями лову будуть ділянки річки, де є різкий перепад глибин, наприклад з 5 до 10 метрів. Важливим є наявність твердого кам’янистого або піщаного дна, і зовсім ідеально, якщо в цьому місці росте дрейсена.

  Виявити її досить просто, для цього потрібно волочити по дну годівницю без наживки, за кілька закидів, Ви напевно знайдете цього молюска на порожній гачок.

  Плотва, влаштовує свої бенкети саме в таких небезпечних місцях… Залишається її спокусити, а для цього нам знадобиться підгодовування і наживка.

  Що таке метод?

  Ця снасть, як і інші фідерні винаходу, прийшла до нас з Англії. Вона є фідерні годівниці з глухо закріпленим повідцем. Довжина повідця — від 3-х до 10 див. Золота середина — повідець довжиною 5 див(так,так, любителі риболовлі на піну — ловлять на метод). При лові на який, риба зазвичай самоподсекается, за рахунок амортизації вудилища і тяжкості годівниці. Можна використовувати як донні наживки, так і плаваючі. Для визначення довжини повідця, рекомендуємо встановити додатковий, вище годівниці, так званий вертоліт. Якщо риба клює на нього, збільшують довжину, якщо немає — зменшують.

  Оснащена годівниця виглядає так:

  Оснащений метод

  одразу ж зазначу, що моя снасть, оснащена методной годівницею компанії Preston, яка обладнана амортизатором, так що кріплення повідця не зовсім глухе:) Наживка — пенотесто(сухар). Так як воно має позитивну плавучість, наживка розташовується прямо над підгодовуванням, що безсумнівно є добре!

  Ну а процес риболовлі, я вам продемонструю на відео!

  Завдяки теплому вересня 2015 року, в улові так само були присутні приємні бонуси у вигляді підлещиків і карасів. Пролітають повз винищувачі махали рукою, чайки співали пісні, гребля давала воду і все було чудово в розділі рибалка на Дніпрі!

  Багато фоток риб не вставляв, дивіться відео:)

  Відео ЗА ОСІННЬОЇ ПЛІТКОЮ

  Як бачите, в принципі нічого немає військового(крім літаків), все просто… Але друзі, зловити кілька плотвин, ви, швидше за все, зможете навіть з першого разу, а от знайти її стіл, не так то й просто! Наостанок пару наведень на такі місця:

  • вони повинні бути на глибині від 4,5 до 6,5 м на більш глибоких ділянках імовірніше зловити ляща, але не плотву
  • на пологих свалах скель! Ця обставина неодноразово помічено особисто і в комбінації з дрейсеной працюють майже завжди
  • банки! з глибиною більш 2-х метрів. Якщо на банці є протягом шукай там і плотву
  • і головне не слухайте нікого, шукайте своє місце!
  • Слідувати


  admin

   Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

   Попередній запис

   Рибалка в серпні

   08.09.2015

   Наступна запис

   Петиція рибалок України

   8 Вересень, 2015

   You may also like

   • Риболовля на річці Мена ⚓ Таємниця менського озера

    3 Листопад, 2018

   • 45 хвилин щучого ельдорадо на річці Самара

    14 Жовтень, 2018

   • Риболовля на Самарі — День трофеїв

    10 Жовтень, 2018