Ловимо рибу в середині квітня.

Під час дії нерестової заборони, у багатьох українських рибалок сверблять руки:)

Продовжуємо інформувати Вас про те, де можна половити і погрітися на сонечку у районі міста Павлоград. На межі цього міста і села Приволчанское, протікає річка Вовча. Найбільш мальовнича вона в Олексіївському лісі, в глибині якого розташована стара, зруйнована турбаза.

Це кльове місце, з усіх боків оточене лісом, тому тут можна подихати свіжим повітрям і послухати природу. На ділянці, біля старої турбази, річка Вовча стрімко несе свої води, тому рекомендуємо використовувати для риболовлі фідер. При сприятливих обставинах, тут можна потрапити на весняний хід плотви і забути про все:)

Найбільш успішно ловиться на тваринні насадки. Черв’як або опариш, мотиль, кожен рибалка вибирає що йому по душі. При правильному підході будь-яка з цих насадок може доставити задоволення від риболовлі. Прикормка, потрібна дрібнодисперсна, пылящая. Так як дистанція лову в цьому місці невелика, можна використовувати пікер. Ні хвоста вам, ні луски.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  ПРЕМУДРИЙ ПІСКАР

  11.04.2015

  Наступна запис

  Вибираємо фідерні котушку

  15 Квітень, 2015