Що представляє з себе махова вудка і як до неї прикрутити амортизатор?

Для того щоб розглянути варіанти застосування гумового амортизатора для махової вудки, спочатку потрібно з’ясувати що таке махова вудка. Це інструмент який не передбачає використання котушки з фрикціоном, і взагалі-то він не призначений для лову великої риби. Але як же бути якщо у вас є махова вудка, і немає інших снастей, а риби у водоймі де ви ловите, мега примхливі… То не клюють на грубу снасть, то обривають ніжну???

Та не проблема… У нас же є очманілі ручки:)

Потрібно для початку зануритися в астрал і торкнутися спогадів про спосіб лову.

Ловля риби на поплавок — це медитації, чистка чакри, ціла релігія! Проста вудка з поплавцем, як раніше, так і зараз, ловить рибу, і приносить колосальну психологічне розвантаження організму. В цьому можна пересвідчитися будь-кому рибаку, з будь-яким досвідом. На поплавок зараз ловлять на 4 типи вудилищ:

 • Маховими
 • Матчевым
 • Болонським
 • Штекером
 • У цій статті розглянемо пункт №1.До першого типу відносяться телескопічні вудилища, без кілець. На них не передбачена установка котушок, оснащення кріпиться глухо, або до спеціальної трубочки, або до встановленого останнім коліно колечку, або до придбаного окремо і приклеєного коннектора. Останнє коліно, він же хлист, може бути як порожнистим, так і з вклеєною вставкою(китовий вус). У мережі є безліч інформації про те, як вбудувати піновий амортизатор всередину порожнього хлыстика, але як бути у випадку з китовим вусом, а саме такі вудилища зараз набирають популярність? Дуже просто!

  Як оснастити будь-яку махову вудку амортизатором?

  Є простий, ДЕШЕВИЙ спосіб! Не треба витрачати кошти на додаткові коннектори, пиляти хлист до діаметра амортизатора, все що для цього потрібно — кембрик і сама гума.

  Будь-яка, хоч призначена для гумки:) Відрізаємо шматок гуми довжиною до 40 див З одного боку робимо петлю з подвійним вузлом(якщо волосінь до хлысту кріпиться за допомогою колечка петлю потрібно пропустити в кільце, як при способі петля в петлю), з іншого, пропустивши кембрик, прив’язується до основної волосіні(попередньо видаливши волосінь, довжиною в 2 шматка гуми) будь-яким зручним для вас способом, і встановлюєте з’єднання кембрик так, щоб від закрив весь сайт. Петлю надягаєте на коннектор. Дешево і сердито!

  Візуально це виглядає так:

  Особливості ловлі з амортизатором

  Оснащений гумовим амортизатором оснащення дозволяє використовувати більш тонкі волосіні, гачки з найтоншого дроту, що безсумнівно збільшує кількість покльовок, але амортизатор, допомагаючи вудилища чинити опір ривків риби, досить сильно розтягується і це потрібно враховувати при визначенні довжини основної волосіні. Розтягнення різних типів гуми різний, тому не зайвим виявиться експеримент на розтяжність із заданою вагою. При лові карася, приміром, прив’яжіть до амортизатору вага 300 грам. Вимірюєте розтягнення і видаляєте з снасті шматок волосіні аналогічної довжини. Слід так само пам’ятати, що у разі зачепа, таку оснастку обірвати набагато складніше, необхідно тягнути руками за волосінь, а це не завжди можливо, більш того при обриві буває боляче!

  • Слідувати


  admin

   Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

   Попередній запис

   Закінчення нерестової заборони на водосховищах України

   03.06.2015

   Наступна запис

   Рибалка в червні

   5 Червень, 2015

   You may also like

   • «Дніпро—Свинець» — самий «розумний» свинець для джига

    4 Червень, 2018

   • Самий бюджетний шнур для микроджига від Daiwa — J-BRAID X4 Dark Green 0.07 Огляд

    17 Травень, 2018

   • Найкращий — Бойової воблер!

    7 Травень, 2018