ЯК ВІДРІЗНИТИ ФІДЕР ВІД ІНШИХ ВУДИЛИЩ

Фідерне вудилище має кілька відмітних ознак — це велика кількість кілець на всіх колінах і яскраво забарвлений кінчик у останнього коліна, використовуваний для реєстрації покльовки.

Він має назву — квивертип, до кожного вудилища в комплекті йде від 1-го до 4-х штук, що відзначаються пружністю, і пофарбовані в різний колір.
Вудилища можуть мати довжину від 2-х до 5-ти метрів, і згідно з цією характеристикою призначені для більшості можливих місць лову, як у стоячій воді, так і на водоймах із плином.

ФІДЕР ВІД А ДО Я

Вудилища довжиною до 3-х метрів, зазвичай(виняток становлять бортові фідери), призначені для лову в стоячій воді або на слабкій течії, з дистанцією лову до 30-ти метрів і вагою закидалися годівниць до 45 грам. Називають їх пикерами. На таку, дуже чутливу снасть, ловлять рибу до 2-х кг.

Вудилища довжиною від 3 до 3,9 метра найбільш універсальні, серед них можна вибрати і чутливий і далекобійний фідер, який порадує на рибалці, як на річці з плином, так і при лові в невеликому ставку.В улові можуть бути і риби понад 2 кг вагою, і дрібні 5см уклейки.

Для лову на великих дистанціях і на сильному плині, а так само великої риби, призначені фідерні вудилища довжиною, від 3,9 до 5-ти метрів з тестом по вазі забрасываемой годівниці понад 100 грам. Слід звернути увагу, чим більше довжина вудилища, тим далі воно може доставити годівницю.

Так само фідерні вудилища відрізняються ладом:
— повільний, при якому під навантаженням згинається всі коліна — параболічний;
— швидкий, це коли згинається тільки останнє коліно;
— прогресивний, поєднує в собі обидва вказані вище.У таких вудилищ, в залежності від навантаження(при малій — швидкий, при великій повільний), лад бланка змінюється.

Ну і ще фідери бувають телескопічні, для мандрівників і човнові самі розумієте для кого. Звичайно ж фідер — це штекерне вудилище складається з двох і більше колін.
Найсучасніші фідерні системи дозволяють змінювати довжину, так і лад, шляхом ротації колін свого набору. До складу такої системи можуть входити до 10 колін, і кілька комелей, які роблять фідерні системи вершиною універсальної фідерної ловлі на сьогоднішній день.

При підборі фідера слід враховувати предпологаемые місця лову, від них залежить і вага використовуваних годівниць, і довжина вудки, і відповідно товщина шнура. Чим вище вага годівниць тим товщі має бути шнур. Якщо передбачається ловля на протязі ваш вибір вудилище з тестом вище 60 грам і шнуром про, щонайменше,16, а якщо ви плануєте насолодитися ловля карася в ставі достатньо і тесту в 45 грам на шнурі 0,12.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Фідерна ловля що це?

  07.04.2015

  Наступна запис

  ЯК ВИБРАТИ ФІДЕРНИЙ КОМПЛЕКТ?

  8 Квітень, 2015