У цю пору, в селах, фрукти в буквальному сенсі слова валяються під ногами. Слідуючи через Богуслав, я не беру собі нічого їстівного, крім води. Всі «купую» по дорозі. Капустяного кольору «Білий Налив», і сливи «Ренклод», і абрикос. Мчи собі крізь село, та збирай скільки хочеш. За грізними парканами Богуславских маєтків красуються персики, вони особливо гарні… Але ми ж не мародери, нам вистачить і того, що зростає за парканом:)

Звична велорыбалка починалася традиційно, під аккомпонимент збору фруктів. Набивши ними рюкзак і всі вільні кишені, я знову тримав шлях на річку Самара. На вечірній кльов і в пошуках вечері, в місця, про які я вам вже розповідав у минулому році. Так і цього літа я вже там був.

До точки ловлі трохи більше 10 кілометрів від мого будинку, вони пролетіли непомітно. По дорозі намацав заміський тепле повітря, пекуче сонце і ледве вловимо отримав легку п’янку ін’єкцію дубовими ароматами. Запах коров’ячих екскрементів і кристально чиста вода, Самара постала переді мною у всій красі, в 12 годин дня.

Не лякає мене вертикальне сонце, не лякає воно і рибу. Та й взагалі налякати рибу тут вже нічого не може. Кожні пів-години повз поплавців пропливають раколови. Один за іншим, прям як по маршруту… Ще й дивуються: «раків шо-то мало!» Друзі, а звідки їм взятися? Такого преса не витримає не один водойма!!!

Але я приїхав не за раками, тому дивився на їхні потуги з легкою усмішкою. Моя мета — Богуславський карась! Круглий, великий і дуже сильний. Ловлять його найчастіше на вудку (в моєму розпорядженні було 2 махові) на перловку або паренную пшеницю. А пікантності тутешньої риболовлі надають відпочиваючі з собаками (в якийсь момент на пляжі хлюпало відразу 5 псів!), але і собак я не боюся…

Спочатку поринув у місці лову, потім прикормив перловкою, а через 5 хвилин мене чекала перша покльовка. Глибина в місці лову близько 2-х метрів, тому виведенням встигаєш насолодитися, навіть у випадку, якщо рибка невелика. Перша була плотва. Сильна «жінка»…

Потім знову плотва, потім знову вона ж… За першу годину риболовлі в коші їх виявилося штук 5 і я грішним ділом став думати, що цей день карасеві чимось не подобається.

Так я нудьгував пліткою, і періодично її стуляв…

Поплавок плавно підвівся, потім зробив круговий рух і завмер. Рука вже стискала комель коли він повільно, але солідно пішов на глибину. Коротка, точна підсічка і приємна тяжкість опору розвіює останні сумніви — на гачку той самий Богуславський карась. Боєць! Підйом з глибини, на 4-х метрова уклеечное вудилище з китовим вусом і повідцем 0,14, що може доставити більше задоволення?

Так питання з вечерею був закритий… А буквально через 15 хвилин, попався ще один, той що на першій фотці. Взагалі мегабоец! Сплутав снасті і змусив лізти в воду! Саме таких пригод я чекав. Що хотів — те й отримав!

Після другого карася я знову остаточно переконався, що життя прекрасне і дивовижне! День вдався! Не хотілося його ні чим затьмарювати, подивився по сторонах і став збиратися. Ще треба зняти німого місцевого колориту і можна крутити педалі…

На матрицю записаний був наступний мить: «Корівки прийшли на водопій організованою юрбою». Ці милі тварини заполонили весь берег Самари, і як би натякнули мені: «пора брат додому»…Сперечатися з ними марно!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Фідер на Дніпрі в зелених тонах

  07.08.2018

  Наступна запис

  Бог риболовлі? Я знаю, що він є!

  10 Серпень, 2018

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018