Знову в Україні хочуть ввести плату за любительський лов):….

Стародавні китайці мудро говорили — не дай вам бог жити під час змін!

В Україні, наразі, цей вислів дуже яскраво проявляється. Боротьба добра зі злом триває. Поки рибалки любителі пишуть президенту петицію, з вимогою заборонити промисловий вилов, промисловики, користуючись награбованими у народу грошима всіма силами захищають свій бізнес. Все частіше, чиновники озвучують божевільні ідеї, що порушують конституцію України. Рибалки любителі повинні платити за рибалку, і за ці кошти, нібито буде відбуватися відновлення та зариблення водойм. Вибачте, а навіщо нам зарибнювати водойми, якщо промисловий лов, не дозволить нам побачити плоди зариблення?

В черговий раз, тепер прикриваючись практикою ЄС, чиновники плюють в обличчя людям делегирующим їм повноваження. Цього разу відзначилася Суммырыбохрана.

Так загляньте ж ви врешті — решт у конституції! ЛЮБИТЕЛЬСЬКА РИБОЛОВЛЯ В НАШІЙ КРАЇНІ ПОВИННА БУТИ БЕЗКОШТОВНА!!!

Може Вам, товариші інспектори та інші захисники біоресурсів, вивчити для початку досвід європейських країн в частині промислового лову та підводного полювання? Скільки там у них коштує ліцензія на вилов біоресурсів, чи можна це робити у внутрішніх водоймах?

Поки що, панове комбінатори, неозброєним оком видно за що ви переживаєте. За те, проти чого, ви зобов’язані боротися, за винищення біоресурсів і наживу на цьому!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Рибалка у вересні

  23.09.2015

  Наступна запис

  День туризму

  25 Вересень, 2015