Порятунок потопаючих* — справа рук… рибалок!

* — приманок;

Ловля хижака, з кожним роком стає все популярнішим. І якщо раніше, даний метод лову був цілком економним, багато спінінгісти ставилися зневажливо до втрати приманки, то зараз, враховуючи витрати і здоровий глузд, вони координально!, іноді, змінюють свою думку. Та є на те причини. Як не дивно, у любителів твича і ждига, як і в інших вертушичников і равномерщиков, сеечас є свій скелет у шафі — проблема зачепів і втрата приманок. Зараз це дорого, і сумно, нешкідливий закидання приманки восени, може коштувати не одну сотню гривень… Очманілі рибальські ручки, винайшли безліч пристосувань(отцепы) для вирішення цієї проблеми, але на жаль з берега, вони малоефективні. Зате отципить приманку з човна вдається в 99% випадків. Рибальський отцеп, при ловлі спінінгом з човна — зараз настільки ж обов’язковий атрибут, як і кукан або підсака. У цій статті Рибалка в Україні представляє Вам, на наш погляд, самий досконалий отцеп для воблера, або інший спінінгової приманки.

[hana-code-insert name=’Rekl’ /]

При лові спинннингом з човна взаброс або тролінгом, дане пристосування зобов’язана бути в вашій екіпіровці. Величезний плюс — технологія, як виготовлення відчепу(застосовувані матеріали не схильні до корозії, не мають поверхонь здатних зіпсувати шнурок), так і порятунку воблера. Та й ціна 5$, є безсумнівний плюс.

Існують різні розміри і ваги, розраховані для різних умов і глибин.

Як працює отцеп для воблера?

Отцеп для воблера складається з циліндра наповненого свинцем, до якого приварений секрет з одного боку, виготовлений з спіралей, в торці ж встановлені отцепляющие троси. До петлі привареною з іншого боку циліндра прив’язується міцна мотузка.

Для того, щоб почати роботу з отцепом, необхідно стати на човні, безпосередньо над місцем зачепа, по можливості, щоб нахил шнура або волосіні був 90 градусів відносно горизонтальної осі човни.

Головоломка з спіралей і отцеп для воблера


Волосінь просовується між циліндром і спіраллю і чарівно виявляється усередині її(спіралі):) Ось такий принцип дії. На практиці, отцеп дуже інтуїтивно і швидко виявляється в робочому положенні.

З допомогою секрету, звернений вниз тросиками отцеп, надівається на волосінь або шнур і спускається по ньому, до місця зачепа приманки. За рахунок пучка тросів, отцеп зачіпляється за трійник приманки, і… Вуаля! Порятунок відбулося!

На жаль, зворотні дії з секретом набагато складніше, а тому підемо простим шляхом, просто відчепили приманку, і як в дитинстві — схалтурим(просто расстегнем застібку):)

До речі, якщо Вам довелося довго відчіпляти приманку(або ви особливо цінуєте їх всі), бажано, підстрахуватися і перев’язати вузол кріплення приманки на жилці або шнура, попередньо видаливши кілька метрів. При тролінгу і іншої ловлі з човна, просто необхідна річ!!! Для любителів спінінгової риболовлі з берега — варто спробувати, є моделі заточені під Вас!

Ось такий спаситель ваших воблерів!

Відео роботи відчепу

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Тролінг – найефективніша рибалка!

  11.08.2015

  Наступна запис

  Спіймали перевертнів! Спасибі Кременчук!

  27 Серпень, 2015