У перший місяць весни рибалкам вдається таки заманити у свої садки деякі види риб. Одна з них — судак. Цей хижак навесні, на відміну від літа, не клює вночі на меляках, а вдень на глибині, він у березні годується на глибині 2-6 метрів, протягом усієї доби. Там його і потрібно шукати, причому є шанс знайти багато…

sudak-rannei-vesnoi

Починає харчуватися ця риба відразу ж після танення льоду, при температурі води +3 С. Нерідко спостерігається скупчення іклатого хижака у зграї на глибині 10-15 метрів, з подальшою міграцією на більш прогріті ділянки водойм. Судак дуже любить ділянки з піщаним і кам’янистим дном, з повільною течією.

sudak-dnepr

На жаль, в уловах, в цей час, переважають особини невеликого розміру. Максимум зазвичай не дотягує і до 2-х кг. В якості приманок, рибалки успішно використовують твістери, віброхвости і паралоновые рибки, на шарнірному з’єднанні. Їстівна резина у багатьох в фаворі. Ловлять фахівці-джиггиты, з допомогою ступінчастої проводки.

Риболовля на судака в березні, може перевершити всі очікування, по-цьому, нагадаємо Вам про норми вилову, а це 3 кг!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Заборона лову в 2015!!!

  24.03.2015

  Наступна запис

  Випадають зуби у щуки?

  25 Березень, 2015

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018