Провалився під лід. І так три рази!

Як і багато з вас, я здорово занудьгував за риболовлею. Сіра гидоту набридла. Вже середина березня і в мене немає сил терпіти. На річку тягне…Але навіть я не очікував, що на моїх очах станеться таке: хлопець провалився під лід.

Так сталося, що несподівано підвернувся випадок. Сонячний день, вільний час і витратити я вирішив його з користю. Схопив камеру, та вирушив на річку зробити пару знімків весняної ріки, та поспілкуватися з рибалками…

 • Нічого не віщувало біди. Річка була під кригою, я на нього виходити не планував, тим більше коли він посилено танув. Бездоріжжя і сірість, на тлі березневого неба. Клац.
 • 2. Вирішив прогулятися по березі, в надії на щось цікаве. Йшов я йшов, через якийсь час, на моєму шляху виявився самотній рибалка. Він сидів недалеко від берега на іншій стороні річки і посилено вудил.

  3. Справжня ідилія — вся вона чудово виглядала на довгому фокусі моєї камери. Ритмічні помахи і світяться очі, клац… В надії зняти момент піймання риби я влаштувався по-зручніше, переклацнул кільце налаштувань на Люмиксе і вже збирався приступити до серійній зйомці… В цей момент на берег вийшли кілька людей.

  4. Несподівані гості, нетверезими кроками, вирішили зрізати. Доки я намагався зрозуміти, че вони поперлися туди, найсміливіший товариш вже пірнув, виліз, миттєво схопився на ноги і пішов далі. Як у кіно. Професійно, зі знанням справи. Провалився під лід, виліз і пішов далі. Фантастика, подумав я і згадав, що в руках у мене камера. Поки фокусувався на героя цього оповідання і на його сміливою ходою, він знову пірнув.

  5. На цей раз на руслі! Фантастика, знову промайнуло в голові, він знову провалився під лід. Трійця яка була на льоду, схоже, сама толком не розуміла, що відбувається. Рибак схопив у руки пешню та став витріщатися до берега, а той, хто прийшов з «плавцом» — застиг в жаху майже по центру річки…

  6. Хлопець виявився не простий, підйом з переворотом, ластівка, і вдруге він хвацько виліз на лід. Втім, ризикувати сміливець більше не став, вибравшись з промоїни, поповз рачки до рибака. Уявляю собі жах останнього. Лід гнувся під ними конкретно, але Вася повз як танк. Так чи інакше, цей непростий чоловік, таки перейшов річку, хоча при цьому і намок.

  7. Поки інструктор збирається з думками і посилено думає що робити далі, давайте ближче познайомимося з нашим героєм. Це веселий і життєрадісний хлопець років до сорока, який навіть занурившись і намокнувши, не пере посмішку зі свого обличчя. Так само, він великий фахівець і наш сьогоднішній інструктор з порятунку з-під льоду. Саме він нам і покаже, як треба правильно діяти в складній ситуації, створеної за типом «якщо ти провалився під лід». Звати хлопця Вася (ім’я змінено в інтересах нашого героя і він феєричний, неперевершений просто поцелованный зверху людина…

  Дивіться, ось Василь варто. Мокрий, на льоду. Йому навколишні кричать: » Вася, тому, не треба…», прозвучала навіть нетлінне » Астанавитесь!»… Але подивіться на обличчя нашого героя, мені здається навіть на фотці він відповідає: «ЩаЗ!»

  8. Затиснувши в руці свою сумку інструктора, Василь сміливо крокує в воду…

  9. Бульк. АСТАНАВИСЬ, Вася! Третій раз на одні і ті ж граблі!Знову провалився під лід. Це або феєрична фантастика чи невгамовна тупість.

  10. Занурившись з головою і трохи остудити свій запал, Василь вирішив показати майстер-клас з порятунку потопаючого, самим потопаючим. Природно, я і моя камера були тут як тут. До речі, дуже сподіваюся, що хоч комусь допоможуть знімки…

  11. Продовжимо. Виплюнувши набралася в рот воду, Василь діловито окинув поглядом оточуючих і почав вебінар: » Отже, дорогі товариші, що б вибратися з такої ситуації, потрібно насамперед закинути лікті на лід. Ось так…»

  12. Далі, потрібно постаратися це зробити і з ногами… Ну хоча б з однією.

  13. Чудово, одну закинули, тепер черга другої. Але тут пункт номер 13. А значить, це число катастрофічно діє на Васю. Навалилися втому і одне невірне дію і він знову в крижаній воді. Шкода. Не вийшло без сучка і задирки. Вам же, треба з цього зробити висновок наступний: «З першого разу не вийшло, не впадайте у відчай, спробуйте ще раз! Адже вам, напевно, ніхто не допоможе!»…

  14. Вася зміг. Зібравшись, натренерованными рухами, він знову опинився на льоду. Лайфхак. Спостерігав я за діями інструктора і зрозумів: дуже ефективно вправа «Ластівка».

  15. І ще одне: вибравшись з «ополонки», слід розкинути ноги у формі літери А і трохи віддихатися.

  16. Як ви бачите, занурившись третій раз, Василь не став повторювати попередні помилки і вставати на ноги. Саме так і слід робити. Далі треба ніжно, поповзом, по міліметру повзти на берег. Так як руки до того моменту остаточно замерзнуть, доведеться це робити спираючись на лікті, і дуже обережно. Як в уповільненому кіно…

  17. Зверніть увагу, поки Василь повзе, колега, який так і не зважився форсувати річку, займає упор лежачи і починає віджиматися. Всім своїм виглядом він демонструє свою прихильність і повагу до інструктора. Молодець! Воно йому зараз потрібно, як ніколи!

  18. Вже стукаючи від холоду зубами, Вася насилу вимовив завершальну фразу: «Вставайте на ноги тільки на міцному льоду! І дякую за увагу…»

  Додаткові питання не став задавати і затримувати не став. Василю терміново потрібно було тепло. Дивно, але супутник нашого героя, не запропонував йому навіть свою прогріту курточку, а так було б ще одне епічне фото: » Василь в труселях». Слава богу, що все закінчилося добре…

  Ви запитаєте, а що рибак? Так не цікавився, тим більше що рибу йому шугали знатно.

  Ось така прогулянка. Повчальна і цікава. Не будь як Вася, АСТАНАВИСЬ!

  Ну і медиамысли по темі…

  Провалився під лід. Зрозумів тільки з третього разу.

  • Слідувати


  admin

   Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

   Попередній запис

   Отримати великий куш в ігрові автомати на гроші

   24.03.2018

   Наступна запис

   Куди дівається наша риба? Жахливі і шокуючі цифри

   28 Березень, 2018

   You may also like

   • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

    22 Листопад, 2018

   • 7 найкращих і відомих рибалок

    4 Вересень, 2018

   • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

    2 Вересень, 2018