Станом на дев’яте грудня, багато хто з вас вже, напевно, відкрилися. Скуштували і насолодилися зимовою риболовлею, отримали свою порцію адреналіну. Можливо, навіть наловились рибки… А тепер сідайте зручніше, я вам покажу цікаве кіно про те, як виглядає зараз фейсбук-стрічка телеканалу Трофей.

У ній величезна кількість фокументальных фактів грубого порушення правил аматорської риболовлі. На доказ цього твердження, я вам зараз покажу скріни, зроблені з їх сторінки. І, що дивно, вантажать ці матеріали люди САМОСТІЙНО! Диво, та й годі: порушники самі на себе роблять доноси…

Але все було б чудово в цій історії, якби тріумфував світло. А він не торжествує. Насправді, ці порушення у народу викликають в кращому випадку боязке засудження. А часто і того гірше народ лайкает допысувачам і у вус не дме! Як так можна? Ну ви подивіться в правила!

Де там написано, що можна брати плотву 10-ти сантиметрову, та ще й у такій кількості?

З чого ви взяли, що можна брати таких м’язів?

А цей красень розуміє, що щуку можна забирати з водойми, тільки якщо вона має довжину більше, ніж 35 сантиметрів?

А ось і не факт! Тому, дорогі товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі — дотримуйтесь правил! А вони кажуть вам про те, що в Україні заборонено забирати з водойми риби, якщо їх розмір менший наступних цифр:

Запам’ятовуйте ці цифри і розповідайте про них колегам! Я можу вам на пальцях пояснити, чому це важливо. Дивіться, кожна рибка, яка не дотягує до мінімально допустимого розміру, за законом, має свою ціну. Наприклад, плотва коштує 34 гривні. Язь — 136, а щука все 340 гривень. І заплатити цю сум, доведеться тому, хто не дотримується правил риболовлі! Плюс адмін штраф. Ось така арифметика, воно вам треба?

А ще, в кінці посту, я хочу звернутися до тих рибалок, які всі ці моменти не тільки знають, але й дотримуються і інші пункти правил. Не мовчіть в соцмережах, якщо ви бачите порушення. Пишіть злісні коментарі, скаржтеся на користувачів-порушників адмінам. Це важливо! Може, кого ваші слова вразумят, а може на когось і не подіють. Але гірше від цього не стане точно!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  250 000…! Спа-сі-бо!

  09.12.2018

  You may also like

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018

  • Голодомор і рибалка

   24 Листопад, 2018