Я такий же фанатик мистецтва риболовлі як і ви. Взимку, щоправда, мене не так вже й просто вигнати на холодний лід. Поки я не готовий жертвувати комфортом при лові риби. На щастя зима закінчилася, лід поступово тане, і скоро можна буде вмочити гачок, поплавок і важок у воду. До цього моменту я готувався останні 5 місяців. Я чекав, коли можна буде ловити на поплавкову снасть. Незважаючи на нерестову заборону, навесні є безліч місць де можна ловити. Наприклад в межах населеного пункту на одну вудку з одним гачком. Для повного очищення карми всю спійману рибу слід відпустити!

Риболовля на махову вудку — моє улюблене занятье. У цих словах є щось з дитинства. Перший рибальський досвід пов’язаний з елементарної риболовлею на очеретовую вудку. В дитинстві багато хто, такі ж як і я, босоногі хлопчаки, ховалися від настирливих бабусь і дідусів на найближчих ставках і річках. Ясна річ з рибальських снастей, в кращому випадку в кишенях тягали волосінь, гачки і шматок свинцю, так спичичный коробок з черв’яками. Наші вудки росли на березі :). Ламали очерет, пагони ліщини, та ін. дерев і робили самостійно знаряддя рибака… Телескопічні, склопластикові, зустрічалися дуже рідко, вудки бамбукові це був середній клас. Як же все змінилося…

Сьогодні, більшість рибалок ловлять на вуглепластикові вудилища. Зручні та недорогі, легкі й компактні. В моду увійшли такі терміни, як коннектор, подпасок, повідець, стопор, светлячек(нічний сигналізатор клювання), вертлюжек та інші приблуди. Все це ми тягаємо на водойму для того щоб побачити справжню магію. Магію покльовки. Так вийшло, якось на риболовлі, я вирішив зняти клювання на поплавкову вудку з допомогою фотоапарата. Вийшов ролик в якому є і екшн, і терпіння, і момент виведення. Довгими зимовими вечорами можна дивитися і вірити в світле майбутнє!

https://www.youtube.com/watch?v=r0xXj00u804

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Коли клює риба і де? Частина 2

  04.03.2015

  Наступна запис

  Самі уловисті місця

  6 Березень, 2015