Острів Козлов Дніпровське водосховище


Острів Козлов(в деяких джерелах Цапиний) знаходиться на річці Дніпро. Якщо бути більш точним, і звернеться до карти України, то його ви зможете знайти на Дніпровському водосховищі, між сів Запорожець і Звонецкое.
Історія цього природного і нерукотворного дива, багата і насичена:
— тут починалися самі важкі гранітні Дніпровські пороги, затопивши які, Дніпро зробили судноплавним
— у цих краях зустрів свою смерть князь Київський Святослав Ігорович
— за легендою, до затоплення цієї місцевості, біля острова(а в той час, він був островом лише навесні) була погана слава, тут знаходився камінь зі спеціальною виїмкою, в яку поміщали, пардон, попу молодої дівчини, і якщо вона вміщувалася, відправляли до Туреччини…

  
В даний час острів щільно заселений птахами, є справжнім арнитологическим раєм. Пернаті охоче позують, пташенята дозволяють себе погладити…

Риболовля на безлюдному острові

Рибалка в Україні запрошує на віртуальну екскурсію по острову, на якому цілком можливо заночувати, є досить багато сухих дров, є місця для риболовлі з берега, але найголовніше, тут дуже самотньо і Природа! Дуже мальовничі місця! Що стосується риболовлі на острові, то її можна здійснити з північної сторони, де глибина 3 метри знаходиться в 10-15 метрах від берега, навколо іншої частини острова, ловити можна або з човна, або в забродах.

Крім північної сторони, острів оточений рослинністю на 50 метрів від берега, і представляє з себе мілини. Лов можливий тільки на вудку, у вікнах. Для справжньої риболовлі потрібна човен. Підводна частина острова, представляетиз себе в деяких місцях скелі, подекуди є піщані підводні поля з глибиною 4-5 метрів, камені і горби в південній частині, круті прируслові бровки в західній. Основними об’єктами лову є судак, тараня, плотва, карась, рідше трапляються сазан, лящ, сом, щука і окунь. Максимальна глибина Дніпра в тих місцях 16 метрів.

Особливості риболовлі біля острова Козлов


Вже багато років підводна частина острова, є полігоном для любителів ловлі судака на джиг. Цього способсттвует складний скелястий рельєф і піщано-черепашкові дно, що дозволяє відчувати всі деталі подорожі джиги. Судак тут виходить з глибин, годуватися мальком, яка присутня у великій кількості на мілинах навколо всього острова. Найбільш часто рибалки джигуют на Західній, Північній та Східній частині острова. Тут дуже виражена бровка. Перепад глибин починаючи з 5-ти метрів і до 10, відбувається на відрізку в 10-15 метрів, а подекуди і того менше. Ця частина дна зазвичай покрита черепашкою Дрейсеной, яка як відомо приваблює і мирну і хижу рибу. Останнім часом спостерігається протягом тут рідко, але якоря для риболовлі тим чи інакше повинні бути відповідні. Щоб комфортно стати на брівці, бажано використовувати 2 якоря по 4 кг мінімум, мотузки при цьому потрібно ніяк не менше 30 метрів. Вся справа в тому, що простори дозволяють розігнати пристойну хвилю, а коли йде скидання води, становище ще й посилюється, тому розтяжка як на плині.

Карась та інша мирна риба добре ловляться навколо всього острова, що стосується сома, то його ловлять сплавляючись по руслу на квок. Ось такий природний оазис на Дніпрі.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  ЙОРЖ ЗВИЧАЙНИЙ

  17.06.2015

  Наступна запис

  Всесвітній день рибальства ⚓ 2018 ⚓ Коли відзначається?

  18 Червень, 2015