У цій статті розглянемо яким повинен бути велосипед для мобільного риболовлі. Є безліч місць лову, де використання рибаком автомобіля для пересування, не завжди зручно! Причин маса, це і ходова рибалка, і ловля в лісі, і відсутність під’їзду до води…Що б не переживати за свого чотириколісного друга, Рибалка в Україні рекомендує велосипед.

На рибалку! Велосипед

Даний засіб пересування має ряд переваг. На двоколісному апараті можна дістатися фактично в будь-яку точку, куди вас зазвичай призводять тільки ноги. Паралельно Ви отримаєте хорошу фізичну навантаження і більш щільно сольетесь з навколишньою природою. Наші рекомендації щодо вибору велосипеда для риболовлі наступні. Це однозначно повинен бути апарат з можливістю перемикання передач. Вам часто доведеться переміщатися по пересіченій місцевості, де дуже складно крутити педалі без понижуючих швидкостей. Непогано б укомплектувати його багажником, бардачком і сучасними покришками з кевлавровым захисним шаром(дуже допомагають уникати проколів), а також взяти з собою насос, запасну камеру і набір ключів для польового ремонту. Для переміщення в темний час доби, до всього вищесказаного додати ще і ліхтар.

Риболовля на велосипеді — поєднання додаткових можливостей та активного відпочинку!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Як приготувати манну бовтанку

  28.03.2015

  Наступна запис

  Я – Український рибак!

  29 Березень, 2015