Як спіймати трофейну щуку?

Згідно теоретичним знанням ловля трофейної щуки відбувається в осінній період, під час, коли вода у водоймі охолоне до 6 С. Така температура води змушує велику хижачку шукати місця, де комфортно. І якщо бути конкретним, це ділянки, де є глибина і корм. За спостереженнями експертів лову великої щуки,глибина проживання маткових особин при температурі води +6 С,найчастіше припадає на позначки понад 5 метрів. Отже, успішна ловля на цих глибинах. Більш детально, ловлю трофеїв пізньої осені, розглянемо в цій статті.

Існує безліч водойм, абсолютно непримітних, в яких і рибу бачили тільки по святах… Але приходить осінь, і там, де ще кілька тижнів тому, риба була рідким гостем, і її популяція через чур була розбавлена водою, трапляється диво. П’ятиметрова глибина, кличе на своє дно прісноводних крокодилів. Або просто — монстрів.

Саме тоді і починається лов трофейної щуки!

Не багато рибалки готові просто взяти участь в цьому атракціоні, і не відзначитися у книзі лауреатів, багато прагнуть помірятися силами з трофеєм, але не готові до суворих листопадовим вітрам. Так чи інакше, але ловля трофейної щуки з кожним роком стає все більш популярною. Рибаков все менше лякає листопадовий холод, і вони все частіше каламутять воду своїми принадами. Один з найбільш простих способів добути трофей в листопаді — тролінг. За нашими спостереженнями, трофейна щука воліє не найглибші місця, найчастіше атаки відбуваються у місцях з рівним дном і постійною глибиною. А найперспективніші місця, це невеликі поглиблення, канавки, ямки. На екрані ехолота це виглядає ось так: рівне плато і невелике поглиблення на 20 див. Але як бачимо,в цій ямці живе риба, і можливо це і є Ваш трофей. Хоча як відомо, риба на екрані ехолота докорінно відрізняється від риби на сковороді. Тому запропонуємо вам кілька корисних порад.

Перше. Перш за все, для успішного спокусника трофею має бути місце у вашій коробці. Ця приманка повинна працювати на відповідній глибині(восени в основному працюють глибоководні воблери), притому слід враховувати мудре правило — великий приманці впасти радіє. Осінні трофеї часто спокушаються на приманки від 10 см. з розмашистої грою і шумовий камерою на борту.

Друга. Забарвлення приманки повинна бути яскравою, не дивлячись на прозорість води, на глибині досить темно і яскрава принада виявиться трофейної щукою швидше.

Третє. Швидкість проводки слід збільшити. Агресивна робота воблера, краще провокує велику рибу.

Так само нагадаємо Вам про елемент, без якого боротьба з трофеєм швидше за все, принесе банальний зріз. Потужний металевий повідець, і міцний шнур! НЕ зайвим буде і отцеп, глибоководні воблери, дуже люблять пірнати до корчів

Залишилося налаштувати фрикціон, вгадати з погодою, і вибрати водойму, де водяться крокодили, щучої породи.

НІ ХВОСТА ВАМ, НІ ЛУСКИ!

Самара. Щука 6,6 кг

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Заборона на лов у зимувальних ямах

  05.11.2015

  Наступна запис

  Рибалка по останньому льоду

  23 Лютий, 2016

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018