Чи можна в’їхати в австралію в covid-19

6-29-2021

Європейські країни продовжують боротьбу з коронавірусом, вводячи нові і продовжуючи вже діючі заборони, пов’язані з пандемією.  Зокрема, в кінці цього тижня влада відразу декількох держав прийняли рішення пускати іноземних пасажирів тільки з негативними плр-тестами. https://covidcrossborders.com/ru/ru-australia-in

Так, згідно із заявою міністерства транспорту https://covidcrossborders.com/ru/ru-australia-in , всі особи, які прибувають до англії повітряним, залізничним або морським шляхом, зобов’язані мати тест на коронавірус, зроблений не більше 72 годин до в’їзду на туманний альбіон. При цьому авіапасажирам потрібно пред’явити довідку до посадки, інакше їх просто не пустять в літак. По прильоті також зберігається 10-денний карантин. “тести, зроблені перед вильотом, стануть ще однією захисною лінією і допоможуть нам зупинити вірус, поки ми розширюємо дію програми вакцинації населення», – підкреслив глава мінтрансу грант шеппс.

Аналогічні заходи вводяться і в австралії. Через досить щільне авіасполучення з великобританією тут швидко був виявлений і новий штам коронавірусу. “прибуваючі до австралії повинні мати негативний результат тестування на covid – 19 до вильоту. Ці правила вже діють для пасажирів репатріаційних рейсів, але тепер це буде обов’язковою вимогою в усіх напрямках», – повідомив у п’ятницю, 8 січня, прем’єр-міністр країни скотт моррісон.

Також вже через тиждень туристам без довідки не можна буде потрапити в естонію. В’їзд до республіки дозволений тільки особам, які здали тест на коронавірус не пізніше ніж за 72 години до вильоту. Втім, на транзитних пасажирів це правило поки не поширюється.

1 тим часом у франції антикорозійні заходи посилювати не стали, їх просто збираються продовжити ще на місяць. Таким чином, робота барів, ресторанів, культурних майданчиків і музеїв укупі з гірськолижними підйомниками зупинена мінімум до середини лютого. Крім того, без лиж з 8 січня залишаться і туристи в словенії. “використання канатних доріг по всій країні заборонено. Прошу вибачення у лижників і працівників курортів, але епідеміологічна ситуація зараз вкрай погана і прогнози також негативні», – розповів міністр інфраструктури республіки єрней вртовець.

Нарешті, за прикладом європейських країн вирішив ввести режим нс і уряд японії. Поки тільки в токіо, але відразу на місяць. Тут за вже відомою схемою жителям і туристам не можна залишати будинки і готелі, а більшості магазинів і розважальних закладів заборонено обслуговувати клієнтів.