Лінь — дуже хитра і розумна риба. Таку перехитрити — дорогого коштує. Напевно з цього, ловля лина не багатьма рибалками практикується. Трудова риба говорять. Може тому що треба чекати і іноді дуже довго! А може із-за того, що цю рибу вважають не смачною… Так чи інакше, але цілеспрямовано лина ловлять одиниці, і дуже даремно!

Я Знаю пару місць, де лінь точно водиться і вони, недалеко від будинку. А ще я знаю, що в липні кращий час для лову лина. Але не все так просто, час і місце знаєш — чудово, але! Потрібно підготувати стіл, кілька днів приваживать лина і тільки після цього приступати до ловлі. Та й то, зловити більше 3-х риб за риболовлю вдається дуже рідко…

У цьому році, на лина я ще не ходив. Всі виношував плани і аналізував минулорічні результати. Як раптом, ні з того ні з сього, сталася ось така історія.

В один прекрасний день, на пропозицію змотатися на річку моя дочка відповіла позитивно! Це трапляється дуже рідко, вона дуже зайнята людина! Таким випадком гріх було не скористатися… Враховуючи, що дочка в ловлі лина повний новачок, я розраховував на її фарт. Тому запропонував поїхати не просто так, а ловити лина… Чітер, згоден:)

Навіть без прикормки і підготовки, новачок під яскраві емоції відразу виловила пару рибин…Ух як вона раділа! Так на рибалці себе не ведуть… Але такі емоції коштують дорого, тому я дав насолодитися сповна. За одне підтвердив наявність лина в цьому конкретному місці, а пізніше і разловился золотою рибкою!

На місці ми провели пару годин, спіймали 9 риб (3 лина, 3 карася і 3 краснопірки), після чого я підготував місце для таких рибалок. Всю дорогу додому мене катували питанням коли поїдемо на лина наступний раз…

На мій подив, ловля лина доставила підлітку масу позитивних емоцій. Ні карась, ні краснопірка таких емоцій не викликали. Дуже тактильно приємна рибка за її словами. Мі-мі-мі, Няшка. З такою хочеться гратися…

Буду дуже засмучений, якщо на наступне пропозицію поїхати ловити лина вона мені скаже НЕМАЄ.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  #велорыбалка 27 червня | А як цей день провели ви?

  07.07.2018

  Наступна запис

  День бронзового карася!

  10 Липень, 2018

  You may also like

  • Товариші пінгвіни і просто любителі зимової риболовлі

   9 Грудень, 2018

  • 250 000…! Спа-сі-бо!

   6 Грудень, 2018

  • Ловля на орендованій водоймі — про права простих рибалок

   28 Листопад, 2018