Цей міф передається від покоління до покоління:) Як тільки зійде лід, починає брати плотва, а при досягненні температури води +5 С, починає свій знаменитий весняний хід. Чи це Так?

Останній лід

Те, що плотва клює цілодобово і цілорічно факт, але на практиці клювання плотви при температурі води навесні вище +4 ° С і нижче +8 С зазвичай відсутня. В цей час вона часто виходить з поглиблень погрітися на меляках, а преднерестовую міграцію починає при температурі води вище +8 С. принаймні в центральній Україні. Під час прийому сонячних ванн на меляках, рідко спокушається опарышем, і часто ігнорує наживки. В виду того, що вода в цей час зазвичай прозора, полохливі великі особини плотви із заглиблень і місць проживання навіть не виходять до нерета.

Прозора річка

При +5 С плотва зайнята справами важливіші ніж харчування. У неї на носі шлюбні ігри, а відповідно, зайнята вона нарядами(покривається спочатку білими цятками, потім набуває шорсткість на тілі)В цей час клювання плотви, швидше міф, ніж правило.

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  ЩУКА ЗВИЧАЙНА

  23.03.2015

  Наступна запис

  Весняний хід плотви

  23 Березень, 2015

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018