Рибалка може бути одним із самих утомливих або хвилюючих видів діяльності. Якщо ви не знаєте, що робите, не знаєте, де риба знаходиться або перебуваєте в неправильному місці в невідповідний час, це буде дуже і дуже втомлює. Якщо у вас є трохи досвіду і навичок, ви можете думати, як риба, і знати час, коли риба найбільш активна. Це може бути єдине підмога, під час, невдалий для риболовлі.

Досвід приходить від виходу на воду і спроб. Терміни залежать від безлічі факторів. Де-то риба слід за деякими передбачуваним стежках, а де-то вона живе всупереч логіки. На ці чинники нам не слід впливати, нас більше цікавить власні сили. Рівень навику залежить від вас, щоб розвиватися вам напевно знадобиться практика. У ході таких занять накопичується досвід і інформація.

Але що робити, якщо всі теоретичні і практичні знання не приносять результату? Головне не впадати у відчай. Адже добре відомо, що на рибалці виграє тільки самий самий терплячий і наполегливий. Спробуйте стати на місце риби і задуматися.

Якщо б ви були рибою в озері, де б ви були? Ви б спробували де-небудь сховатися, якщо ви мирна риба, чи знайшли б гарне місце для засідки, якщо ви представили себе хижаком. Під корчами або в заглибленнях в землі, між впали у воду деревами або в тінистих плямах від крони рослинності… Гарні місця — це глибокі ями взимку і прибережні бровки в більш теплі місяці, коли риба більш активна. Не дивлячись на те, що не у всякої риби є своє житло, підхід до місця її мешкання завжди можна знайти. Головне це наполегливо шукати, адже всім відомо, що хто шукає той завжди знайде!

Також розгляньте рельєф землі. Озерні точки — відмінні місця, де можна знайти «шкільну» рибу, шукає легку їжу (або, принаймні, ваш смачний гнойовий черв’як). Як вони виглядають? Це може бути пірс, пляж, популярний у рибалок місце, точка в якій помітна візуальна активність риби або мілководна заплаву в яку впадає струмок… Звертайте увагу на будь-які аномалії! Зазвичай риба звикає до таких точок тяжіння і в певний час, кожен день відвідує їх.

Якщо і це не приносить успіху, створіть свої точки тяжіння. Регулярно прикармливайте в них рибу і розчищайте їх від водоростей. Примусьте рибу думати трохи інакше. Я впевнений, що успіх не змусить себе чекати, якщо ви застосуєте всі мої поради на практиці. Правда це станеться тільки в тому випадку, якщо раніше у вас не закінчиться терпіння…

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Риб’ячі клички ➠ Назви риб на сленгу рибалок

  10.06.2018

  Наступна запис

  Як правильно вибирати рибальський ехолот | стаття за матеріалами Rozetka.ua

  12 Червень, 2018

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • 7 найкращих і відомих рибалок

   4 Вересень, 2018

  • Успішна риболовля під дощем: 8 простих порад

   2 Вересень, 2018