Підготовлено з метою популяризації вітчизняного виробника

Незважаючи на “гучне” і відомий у певних колах назву, блешня Кокетка в моєму арсеналі раніше була відсутня. На свій сором, я познайомився з нею лише в цьому році. Ганьба! Цьому є просте і в той же момент логічне пояснення. Справа в тому, що у мене, до недавнього часу, в свідомості правил стійкий стереотип: мовляв, час заліза вже давно минуло і в моїй тісній коробці йому не місце. Хижака я ловив джигом, на м’які приманки, іноді балував риб воблерами. Асортимент моїх “черв’яків” і “буратін” цілком успішно задовольняв запити риб і розширювати його сенсу я не бачив. До весни цього року. Але, як це відбувається з більшістю стереотипів, і мій нещадно розвіяли на одному ставку.

Так вийшло, що одного разу довелося відпочивати на форелевому платнікє. На порядку денному стояли шашлички, салатики, бадмінтон і выпивас. Ну і, звичайно ж, риболовля. Тим більше, в рахунок була включена така опція, як страва з свіжозловленої риби. Природно, я відразу попередив адміністратора, що ми товариші “з вусами” і рибу зловимо самі. На що працівник бази посміхнувся і заговорщески шепнув: “Риба тут клює краще всього на лайтовые колебалки яскравих забарвлень”. Пропустивши його слова повз вуха, я з надією відправився купати своїх бобиків. Перевірених і заслужених. Полоскав їх вздовж і впоперек, передавав спінінг новачкам, але риб мовчав. Форель клювала не просто на коливні лайтовые блешні, а тільки на рожеву чертовку (пізніше з’ясувалося, що це була блешня Кокетка в кольорі FL04). Спроби спокусити її іншою приманкою, за 2 години ні до чого не привели. Риба ігнорувала і воблери, і съедобку. При тому, що у постійних клієнтів цього ставка з кльовом проблем не було взагалі. Всією компанією тягали рибку і отримували свою порцію адреналіну…

Що відрізняє досвідченого рибалки від просто хворого риболовлею? Правильно! Досвідчений наступить на свою рибальську гордість і почне шукати вихід зі сформованої ситуації. Саме так я і вчинив. На щастя, адміністрація господарства виявилася на висоті і завчасно подбала про те, аби всі відпочиваючі змогли насолодитися форелеве риболовлею на їх ставку. Навіть такі непідготовлені, як я. Так, до рахунку за відпочинок, додалася сума вартості двох невеликих блешень компанії SV Fishing Lures (на зло всім, другу взяв золотисту). Можете вірити, можете ні, але на столі у нас пізніше з’явилося блюдо з свіжозловленої форелі ?? І вона була спіймана на рожевенький блешню. В той день ця колебалка доставила емоції всієї компанії. “А золотиста Кокетка?” — запитаєте ви. В інший раз.

Далі — більше. Гра Кокетки мені особисто сподобалася, тому для неї знайшлося місце у коробці і на наступній риболовлі. Тим більше, я відправлявся на дикого головльов, а по поведінці ця риба дуже нагадує форель… Тадам! На третьому занедбаності! І знову на рожевенький. Правда не головень, але…

Пізніше разловилась і її сестра. Пам’ятається мені, на одній з рибалок вона просто зводила з розуму окуня. Після того випадку я прикупив ще кілька цікавих кольорів у різних вагових виконаннях і окрему коробку під них. Так несподівано блешня Кокетка увірвалася в розряд фаворитів на початку сезону і протрималася там до осені. На неї була спіймана маса різних риб, а по холодній воді вона взагалі стала принадою номер 1! Чудово відпрацювала за щуку і судака. Відпрацювала на джигової сходинці!

Що з себе являє Кокетка? Крім того, що це класична коливається блешня вагою від 1,2 до 13,5 г і довжиною 21-50 мм, вона:

заводиться з пів-обороту, в буквальному сенсі;
летить за обрій, не гірше кастмастера;
у неї розмашиста високочастотна гра;
на неї будь-яка ловиться риба, як хижа, так і не дуже;
і найприємніше — ця блешня від українського виробника (SV Fishing Lures).

Ця українська компанія пропонує такі моделі коливних блешень: Air, Flash Line, Glisser, Individ, Koketka, Metal Twitch і Panic. Кожна з них має свою індивідуальну гру, підлаштовану під визначених хижаків. Також ще потрібно вам повідомити, що всі принади обладнані якісною фурнітурою і одинарним японським гачком (Vanfook). Це відрізняє оригінал від численних підробок.

Детально ознайомитися з асортиментом компанії SV Fishing Lures ви можете тут. Це офіційний магазин компанії. На цьому ж ресурсі є маса корисної інформації про застосування та рекомендованої проведенні кожної з запропонованих моделей. Любителям колебалок і залізного джига — однозначно рекомендую!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Черевики для риболовлі / Тримай ноги в теплі!

  18.11.2017

  Наступна запис

  Ловля коропа на ковбасу

  24 Листопад, 2017

  You may also like

  • Фідер на Дніпрі в зелених тонах

   1 Серпень, 2018

  • З чого почати вибір комплекту спиннингового

   26 Липень, 2018

  • Що потрібно знати при виборі рибальської котушки для спінінга

   26 Липень, 2018