Агент 007 — Daiwa J-BRAID X4

Почну розповідь з наступного: чому саме такий шнур Daiwa J-BRAID X4? Жах як цікаво стало зацінити японське якість за китайські гроші. Тим більше, що новий шнур на микроджиг просився, аж кричав.

Тому зовсім нещодавно став володарем плетеного шнура від японської компанії, та ще й такої відомої як Daiwa. У микроджиговом розмірі #0.4 за японською класифікацією. Заявлений виробником діаметр — 0.07 мм Цікаво, що ціна J-BRAID X4 на момент придбання була 216 гривень (акційна пропозиція)! Це на весну 2018 року — всього 8$. Бюджетнинько, а це я люблю…

Думаю, багатьом буде цікаво, що ж за осяяння снизошло на інженерів Daiwa, що вони стали продавати свої новинки, за китайським цінами.

Технічні характеристики плетенного шнура Daiwa J-BRAID X4 Dark Green 0.07(дані виробника):

 • Країна виробник — Японія?;
 • Виробник — Daiwa;
 • Діаметр — PE #0.4 / 0.07 mm;
 • Розривне навантаження — 5.5 Lb / 2.6 кг;
 • Кількість волокон — 4;
 • Розмотування — 135 м;
 • Колір — Dark Green.

Зазвичай я не особливо уважно розглядаю те, на що ловлю, але не в цей раз. Для вас помацав, покрутив і навіть порвав…

По порядку. Упаковка якісний картон з високоякісної поліграфією, всередині коробки простенька бобіна. Всі етикетки наклеєні рівне. Якість заводської намотування перед вами. Але! Є питання по розмірам і цифр на коробці. Штрих код американський зразок? Контрольну суму не звіряв, але осад вже є…

Дотик і на вигляд: плетіння у шнура щільне і кругле. Досить жорсткий і реально тонкий. Чимось мені нагадав NanoFil від Berkley по структурі. Хоча Дайва не такий слизький.

Колір — Dark Green, що погодьтеся несподівано, може здатися не зовсім вдалий для микроджига, але він такий. Досі не можу перебороти себе вибрати кислотний. Прям комплекс якийсь:)

У бобіні 135 метрів і очевидно було, що для намотування на стандартну шпулю потрібно бекинг, але я не став його підмотувати так як шнур наматывался на котушку тимчасово. Справа в тому, що, як я сказав вище, до огляду я підійшов творчо. Як виміряти товщину шнура? Намотати її на всім відому шпулю:) Ну нічого розумнішого я не придумав… як катушки Ryobi Ecusima 1000. З пластмасовою шпулей (бюджетному шнура — бюджетна котушка). Вляглася в неї плетінка ось так.

Таке враження аккустическое. Шумить, звичайно, J-BRAID сильніше ніж японські восьмижильные шнури, але я б не назвав цю плетінку гучною. Точно тихіше ніж Power Pro:)

Тест на розрив. Ну тестом це складно назвати… Рветься. На сайті. І правильно що там рветься. Жодних проблем не помітив. Паломар тримає нормально, руками порвати можна, але доклавши серйозних зусиль. Коротше рибку до кілограма повинна тягати без проблем. За годину тестовій риболовлі попалися тільки окуня, тому розривне випробування довірив підводного корчі. Там плетінка Daiwa J-BRAID X4 без проблем була порвана, так і не розігнувши овнеровский офсетний гачок. Ну дива я і не розраховував, тому тест на розрив визнав успішно пройденим.

Що стосується чутливості. Враховуючи, що інструмент я не міняв (Daiwa Megaforce 1-10 гр.) при переході на товщину 0.07 мм з’явилася якась зв’язок з приманкою на 2-х грамах. З 4 грамів починається комфорт. Висновок: чутливість снасті в цілому незначно, але збільшилася, Хоча легко можна списати на суб’єктивне. Може діаметр і завищений…Я очікував більшого.

Що ще? Виліт відмінний. 5 грамів можна легко гатити метрів на 50. Забарвлення поки не втратив. В принципі, ось і все-перші враження.

По мірі експлуатації буду оновлювати цей запис. Поки ж, плетений шнур Daiwa J-BRAID X4 Dark Green 0.07 залишив перші приємні враження. Але попереду найскладніша дисципліна — зносостійкість! Як і що буде відбуватися зі шнуром? Я вам обов’язково розкажу!

 • Слідувати


admin

  Народився я майже в очереті, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері ввібрав в себе любов до риб і їх лову. З вудкою пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю ашипки, і не правильно, розставляю коми! В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог. Тільки є один нюанс, я не знаю що це таке:)

  Попередній запис

  Коли закінчується нерестову заборону на річках України?

  17.05.2018

  Наступна запис

  Тримайся, брате карась! Про те, як я святкував закінчення нересту…

  22 Травень, 2018

  You may also like

  • Рибалка по першому льоду і рятувальний жилет — скажи цьому твердженню так!

   22 Листопад, 2018

  • Нові штрафи за порушення правил риболовлі в Україні

   16 Вересень, 2018

  • «Дніпро—Свинець» — самий «розумний» свинець для джига

   4 Червень, 2018